Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Emertius, Donator
hahahaha det här var ju då hysteriskt roligt ja det var det
bobbo202, Donator
haahhaha underbar, hatar katter, djävulens husdjur.
loveya, Donator
tänk er ljudet av en varvande motor och spinnande däck till detta hahahaha
ploxxarn, Donator
#2 bobbo202: Så som din far alltså?

Wolf, Donator
haha that drifting
lontarus, Donator
Fy fan vilker jävla djurplågeri att utsätta en katt för sånt
Gumble, Donator
Min katt upp i dagen.. springer runt i 400km/h genom lägenheten varje dag som en jävla idiot o springer in i väggen.
Exidoz, Donator
#8 Gumble: Understimulerad katt, synd om den...
alexs, Donator
#2 bobbo202: du är satan själv döö!!
#8 Gumble: köp lite leksaker till katten och lek med den. KATT VIPOR med fjädrar är något de flesta tycker om. Spendera 5 min två gånger om dagen me katten så kommer du märka en stor skillnad när du går och lägger dig.
Om du ej har jobb och bara sitter hemma så kan du slänga in tredje lek stund med katten.
Du behöver inte tacka mig .
Gumble, Donator
#10 alexs: Har nog haft sammanlagt 30 kattvippor med fjädrar, tusen små råttor som bara 2 stycken finns kvar utav, har alla sorters kattleksaker så de är nog fan på gränsen att vara en djuraffär här hemma.
Brunfis, Donator
#11 Gumble: Gå in på Claes Olsson eller Teknikmagasinet och köp en laserpekare. Då jävlar drar kattfan igång. Jag använder den till mina två katter och efter 5-10 minuter lägger de sig ner helt utmattade och går sen och sover en stund :P
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|