Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
FixarN^, Donator
Ser jävligt lovande ut.
Tywin Lannisters röst på kungen passade rätt perfekt också!
Vordi, Donator
fick precis stånd...
Mackrill, Donator
Såg jävligt grymt ut! Hoppas bara att det inte är ett spel där 50% av gameplay är "klicka E i rätt stund för att göra detta", följt av ett inspelat klipp
hangman88, Donator
har aldrig spelat något data spel förutom cs och gta för typ 10 år sen...men när ja såg denna trailer...holy fuck...Hade gärna sett en film med den grafiken som hade sån handling också istället för shreck.... haha
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
Spilld, Donator
Kan fan inte vänta, witcher 2 va lätt ett av de absolut bästa RPG-spelen jag någonsin kört. Och detta ser otroligt lovande ut! Älskar också att de förblir trogna mot PC och inte anpassar spelet efter usla last-gen konsoler, helt underbart.
hangman, Donator
Game of the year som det ser ut, inget kommer toppa den.
Muffinsz, Donator
Snygg Trailer/Cinematic i sedvanlig ordning. Men meh, Witcher 2 var verkligen är uruselt spel, dock aldrig spelat det första.
Spilld, Donator
#11 Muffinsz: Förklara gärna vad som var uruselt med det?
Och nej, detta var inte en cinematic-trailer, här har du en sådan: https://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs
Muffinsz, Donator
#12 Spilld: Jättestelt gameplay, inga skills/abilities/spells i princip. Gör inget annat än att spamma musklick för att "autoattackera". Man kan inte ens hoppa i det, så movement är ingen faktor. Det enda man gör är att spamma musklick för att slå, dricker 5-10+ potions så fort man möter en "boss".
Spilld, Donator
#13 Muffinsz: Visst fanns det spells och abilities i det. Sen tycker jag inte combaten va alls särskilt dålig för ett spel som släpptes 2011, i början av spelet håller jag med om att det kändes rätt stelt, men sen kom man in i det.
Sen tycker jag verkligen inte det är combaten som avgör om ett RPG spel med en bra story är uruselt eller inte. Tycker du det är nog inte RPG rätt genre för dig.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|