Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
Ragazor, Donator
Tveksam till om nr 1. stämmer.
Evil560, Donator
#3 Ragazor: Its true.
Pie, Donator
#4 Evil560: inte enligt forbes iaf. Då skulle han va 3a i världen men han är inte ens med på top 10
Sårskorpan, Donator
#2 firas18: Sluta särskriva! Jävla dysse
jägarn, Donator
Ja, Putin har då fan klättrat i sin karriär från slummen till KGB och sedan president.
mrfish, Donator
#5 Pie: Förmodligen för att det inte är en officiell siffra eller säkra tillgångar. Han har med största sannolikhet smusslat till sig de där pengarna under åren.
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
AkzeeL, Donator
Enligt honom själv, tjänar han 50 000 kronor i månaden. Så detta stämmer inte.
Tankarn12, Donator
Förklara gärna för mig hur man klickar vidare på den här jävla hemsidan. Det kommer upp Nr5 först Berlusconi, sen är det massa reklam över bilden och reklam under texten, men jag ser ingen jävla knapp där man klickar vidare så man får se nr 4 osv. Kanske är rätt obvious egentligen och jag kommer framstå som en idiot, men den smällen tar jag.
os1, Donator
#12 Tankarn12: Nedanför åt höger står det "Continue: King Abdullah"
fl3zkanka, Donator
#6 Sårskorpan: Här, ta ett plåster på såret.
Ragazor, Donator
Undra om #1 är #2 som skrev "fittpolitiker" och sen ändrade sig, för att han trodde att det var fel
h4ardstyl3, Donator
#15 Ragazor: Nope, det var jag som var #1 som undrade hur man bläddrade vidare på sidan innan jag såg att man klickar på Continue längre ner. Ville inte verka dum :/
t0nberry, Donator
#11 AkzeeL: Som president gör han det, du bör dock inte glömma bort att han varit finansminister(aka president från mörkret, alltså under medvediv tid som president. Under den perioden och innan han antog presidentpositionen, lyckades han tjäna ihop denna summa. Har man makt är allt möjligt.
Evil560, Donator
#5 Pie: Forbes ägs av amerikanare, och dem hatar putin.
Arakanox, Admin, Donator
#18 Evil560: Jaså?

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|