Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
DELETED2, Donator
Hahaha omg!! Vad i h...
Bahamas, Donator
Hemskt, dock väldigt bra att folk reagerade emot! En oskyldig bilförare som kanske skulle äta middag med sin fru blir istället arresterad och misshandlad utav lagens män.. Inget emot Poliser som gör sitt jobb rätt, men dessa är ju svin som borde sitta inne med alla andra lagförbrytare! Och att det aldrig kan vara en Polis som sätter emot och gör rätt i situationen.
Krukan, Donator
Borde blivit skådespelare den där rackarn.
inz0r, Donator
Förstår ni varför han bara helt plötsligt från INGENSTANS bara hoppar på bilen så där? Vad är meningen ? Är han 12 år gammal och vill ha "roligt" eller vafan är det som pågår? :S
william339, Donator
"Tengo todos en camera!" skulle man ju sagt... eller?
Chill3zor, Donator
Nerå dem ville bara visa rekryterna hur man arresterar en civil, tyvärr fanns det inga brotslingar i närhete så då skapar man några
bongoo, Donator
bollywood är bättre än den där jävla dåren... vad gav det att han kastade sig som ett fetto framför en bil?
SunTrip, Donator
Jävla svin. Säkert därför det är som det är i Brasilien också. Det folket lever under samma förutsättningar
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Fy faan!
Pattalutt, Donator
#10 Roger: Det är tredje gången du är otrevlig denna månad. Du har redan fått dina varningar, ses i november. Att folk inte lär sig ...
swedz, Donator
Usch vad äckligt. Men sen kan man ju undra varför alla bilar insisterar att överhuvudtaget köra, när militären planerar att ta sig över vägen. Vad är 5 minuter för helvete? Stanna biljäveln så behöver du inte få skit. Dem är väl själva medvetna om polisens korrumpering?
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#11 Pattalutt: Okej.
Jag är fortfarande här.
Pattalutt, Donator
#13 Roger: Rollspelslördag!
finnen1, Donator
#12 swedz: Så du menar att man ska låta dom bryta mot lagen. Skita i att köra bilen på en bilväg för att man vet att polisen är korrupt? Kan förstå att du är moderathora.
chacha, Donator
Han mår ju skiiit asså... Shiiiit mannen, daaaamn!
snuspoppe, Donator
hahaha, alltså dagens natthumor på den där, wp!
lillmini, Donator
#6 william339: Dom säger "Tengo todo en camara" Jag har allt på kamera. Det du skrev betyder jag har alla på kamera.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|