Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
J3n5, Donator
Inte kanske den snyggaste färgen
MartZink, Donator
#1 J3n5: Rätt udda med med ljusgrått ja
Fallos, Donator
Så som killen pratar så skulle han behöva köra en Ferrari eller Bugatti för att få det där jävulska trycket.. Tror han har missuppfattat lite av grejen med Audi. Sjukt snygg är den iaf, gött ljud och kostar inte en massa millar som alla andra sportbilar.
FireWaia, Donator
Låter som en traktor och går ungefär som en också. Sluta bygg sport-cab's.
demonen, Donator
#3 Fallos: Nej, det är nog du som har missuppfattat.
Han jämför den inte med en supersportbil över huvud taget, utan andra bilar i samma prisklass.
Det fattar väl vem som helst att den har lite för lite vrid för att få ett gött tryck, han klagade ju inte direkt på prestandan när han väl låg på höga varv och tryckte på gasen.
Och för det andra så ligger utgångspriset på RS5 Cab på 900 lök här i Sverige, utan extrautrustning.
Jämför det med 650 lök i USA.
ah3ad, Donator
Polaren kör en svart RS5 2013, inte cab då, och det är fan en smått extatisk upplevelse att åka i den!
zernie, Donator
fyfan va cab är fult!!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|