Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Advalorem, Donator
One of the most epic aces on De_Inferno!" - Näe.. Förstår inte hur detta är "snyggt" på något sätt. Mer tur. De bästa acen är de långa och prestationskrävande acen. Detta är bara tur och tråkigt att kolla på.
everydayhappy, Donator
Wow, ett eco ace, vad otroligt skickligt.........
evul33, Donator
asså varför lägger ni upp dessa videos?
ploxxarn, Donator
När folk rushar sådär i under eco vill de oftast avsluta rundan så fort som möjligt med få kills.
Vilket leder till en ace väldigt lätt, Dom gör alltså knappt något motstånd.
En riktig ace/snygg ace består av båda lagen med full kev och gevär.
everydayhappy, Donator
#4 ploxxarn: Nej, de rushar eftersom de är sårbara och i princip bara kan vinna rundan genom en enda stark offensiv, och lyckas de rusha B-sajt får de två vapen, en plant och en chans att vinna rundan och bajsa på det andra lagets ekonomi.
Yttra dig inte om du är silver.
guernica, Donator
#5 everydayhappy: Fast det är precis så silvers tänker och gör under eco.. Så hans yttrande är alldeles korrekt för att vara silver :3
motherbrain, Donator
#5 Jag är silver och jag tänker/vet att det stämmer precis det du skrev.
Så har jag som silver fortfarande inte rätt att yttra mig så säger du emot dig själv eftersom jag är silver och alltid har fel, vilket gör att du har fel.
ploxxarn, Donator
#5 everydayhappy: Tack du gav mig precis rätten att yttra mig.
På tal om silver så ser jag i mina ögon det är ganska svårt. Vet inte hur det är med dig dock. Antar du är en stolk nova som kallar alla för "Silvers".
Hoppas du kan panga hs iaf :)
KTMmarkus, Donator
Jag förstår att master Roger och BrandToe kanske inte är så insatta i CS scenen (uppenbarligen eftersom ni lägger upp sådana här klipp) men ni har inget sätt o få det granskat? Tror jag sett typ två vettiga CS:GO klipp =I
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|