Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
FireWaia, Donator
En idiot konfronterar en annan, ingen vinner.
Xzazer, Donator
Så töntigt att de ens konfronterar han. Det stör ingen om han nu skulle låtsas vara en Navy Seal när han går ut och dricker
reqz, Donator
1 och 2, finns något som heter respekt. Det kanske ni ska fundera på vad det är.
Men jag skulle vilja se er gå runt med en Hells Angels eller Bandidos jacka på er ute på stan utan att vara med.
Epics, Donator
#3 reqz: Håller helt och hållet med #2 Xzazer: #1 FireWaia: Vad är anledningen till att ens börja förhöra han till att sedan bli sur för att han ljög? Blir fan förbannad när man läser alla äckliga amerikanska kommentarer på Youtube... Vill inte låta som någon hippie men fyfan vad jag hatar alla jarheads som tror att dom är något... fyfan. Sov gott.
demonen, Donator
Det enda jag kan köpa att man blir lack på är om han skulle ljugit om det när han var nykter också. Finns så många som handlar en hel jävla militär utrustning och går runt med här i staterna utan att dom är soldat. Allt bara för att få ta del utav alla fördelar man får som soldat, och det är en jävla massa. En uppsjö utav rabatter osv. Men amerikanerna är inskränkta och tycker att det är respektlöst då dom själva kanske har vart med i armén och haft kamrater som dött i den uniformen. Sen att deras uppdrag i Afghanistan, Irak osv. är helt meningslösa är en annan diskussion.
Fick själv en jävla massa skit när jag lyckades slänga en kommentar om att USA borde skita i alla andra länders problem och att folk åker ner och dör förgäves till en amerikan som tydligen var en "veteran" på fyllan. Som tur är så gäller ju "freedom of speech" och amerikanerna vet att dom kommer bli stämda om dom tar till handgemäng i allt annat än självförsvar, så det slutade bara i ett jävla hets, där alla var emot mig ;)
powderfinger, Donator
fortfarande pinsamt. tycker ni ska visa dem respekt också. det är dem som ser till att vi kan kolla existenz, äta burgare och kolla tv. utan dessa herrar hade vi blivit övertagna av bruna/gula människor. alltid tacksam till USA:s väpnade styrkor
zusen, Donator
Haha fyfan vad löjligt. Ja respektera hjärntvättade mördare för all del.
powderfinger, Donator
#7 zusen: hjärntvättade mördare som skyddar världen från ännu värre hjärntvättade mördare
zusen, Donator
#8 powderfinger: Hjärntvättade mördare som tjänar in pengar åt bankerna, de har ingen annan uppgift.
solveland, Donator
#9 zusen: så vart kommer mördandet in i bilden?
zusen, Donator
#10 solveland: När de skjuter civila.
wiggur, Donator
#11 zusen: lopl
ThaSwedE, Donator
#11 zusen: Och du snackar om att soldaterna är hjärntvättade? Ta en titt på dig själv först.
jägarn, Donator
Soldater får massa sociala förmåner i USA och att utge sig för en soldat är snart belagt med straff i USA om det inte redan är det.
Flapflapflap, Donator
#6 powderfinger: För uppenbart, början var bra, du skulle inte gått vidare med "bruna/gula människor"
Bahamas, Donator
#6 powderfinger: Du avslutade så jäklar pinsamt! Ett tips bara, ta bort din kommentar innan Roger ser det. Och försök att undvika så tråkiga avslut till nästa gång du tjänar inget med den inställningen.
jägarn, Donator
#9 zusen: Precis. Dom blir hjärntvättade att dom gör det för sitt land och för frihet men i själva verket är det bankirernas uppdrag för ekonomisk vinst.
zusen, Donator
#12 wiggur: #13 ThaSwedE: Eller när de bombar civila. Läs på grabbar, you´ll get there someday :)
wiggur, Donator
#18 zusen: Precis, för att de civilia är målet när de skjuter. Hur efterbliven är du på en skala 1 - 10?
zusen, Donator
#19 wiggur: Jaha okej, men det är ju bra att de bombar civila.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|