Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Shawaam, Donator
http://existenz.se/out.php?id=121746 Kontext för den som inte har någon aning om vad som pågår.
Suoer, Donator
#1 Shawaam: Faktiskt så han som gjorde de vines som är i videon som du länkade, dog av cancer. Detta är Ryans hyllning till han.
chweaw, Donator
#2 Suoer: Vet att det är så oerhört töntigt att rätta, men det heter honom, inte han. Fattar inte hur det kan låta bra i andras huvuden när de skriver fel.
Daikar, Donator
#3 chweaw: Sen är ju språket något som alltid förändras, så om folk bara änvänder han och inte honom kommer det ordet försvinna. Jag har ingen större skillnad då jag sagt och skrivit fel flera gånger.
Inlägget är borttaget
Roflcopter, Donator
Jag ska hem till han; jag ska hem till honom. Jag ska hem till hon; jag ska hem till henne.. Nej, han och hon ger ögoncancer i det sammanhanget..
larry, Donator
#4 Daikar: Tveksamt om det är rätt väg att gå att låta analfabeter utarma språket.
chweaw, Donator
#4 Daikar: Med de resonemanget är de här en korrekt mening. Så nej.
haisty, Donator
kan hon sluta snacka eller?
Daikar, Donator
#7 larry: #8 chweaw: Spelar det någon roll med det är fel eller rätt när man förstår precis lika bra oavsett om man använder han eller honom?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|