Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
studsabollen, Donator
undeerbart och drömma tillbaka til 1.6 tiden :)
wiggur, Donator
Åh, fyfan. Vilka minnen.
Spectral-v2, Donator
Michael Bay som har redigerat videon eller? Det blir inte coolare när folk slänger på 10000 effekter.
HampusS1, Donator
#4 Spectral-v2: Och du blev inte särskilt mycket coolare av att skämma ut dig själv genom den kommentaren.
topi, Donator
legender!
gg23, Donator
#4 Spectral-v2: Är ju knappt några effekter alls din efterblivna fita.
Tdown, Donator
Om ni gillar denna, kolla på Awoken Eyes. 100 gånger bättre än den här.
nexiee, Donator
#4 Spectral-v2: Om du kollar förbi introt på videon så är det nästan inga effekter alls..
Synd att 1.6 är så dött idag.. Skulle vara sjukt kul om någon startade en sida som spelarenan igen, skulle mycket hellre spela det än MM på Cs:go.
tretes, Donator
#7 gg23: #10 nexiee: Jo nästan lika mycket som andra cs videos här, dock var denna 10x bättre redigerat.
Spectral-v2, Donator
#5 HampusS1: #7 gg23: Varför blev ni så arga? fick jag inte tycka att det var för mycket effekter?
gg23, Donator
#13 Spectral-v2: Det var ju inte riktigt det du sa bubben. Försöker vara tuff o se ner på videoredigerare. Exakt såhär ska en cs-compilation vara, mycket action inte för mycket effekter och bra musik. Klippet hade ju varit grymt mycket tråkigare om det varit en helt plain demo, ungefär som din flickvän, alldaglig.
Spectral-v2, Donator
#14 gg23: HAHAHA "försöker vara tuff" säger du och kallar mig efterbliven fitta när du ser själv att det 1 minuter långa introt är en stor jävla soppa. Din morsas ansikte är alldagligt. Var jag tuff nu ?
larry, Donator
#7 gg23: ja, en riktig jävla FITA är vad han är!
gg23, Donator
#15 Spectral-v2: För det första skrev jag "efterbliven fita", som larry poängterade och för det andra, varför skulle du vara tuff för att du snackar om min morsa? Du verkar ha riktigt dålig självkänsla som frågar mig om du är tuff. Antingen är man det eller inte.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|