Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Ehn75, Donator
snälla sluta länka skit från nyheter24, dem har fan inte kommit med något vettigt sen deras vidriga nyhets-sidan startade.
jimjam, Donator
#1 Ehn75: Jag är benägen att hålla med.
Jag vet att man ska undvika att flaema N24 här men finns det verkligen ingen annan villig sponsor? :/
Sigismondi, Donator
#1 Ehn75: #2 jimjam: Är det så jävla svårt att inte trycka på länkarna?
ReVost, Donator
va dom har ju kommit med mycket som är vettigt och sant :P
jimjam, Donator
#3 Sigismondi: Klickar inte på dom men jag ogillar fortfarande deras texter.
Krimkrams, Donator
Ogillar N24, men eftersom dom är sponsor så är det väl inte så mycket och göra åt. Tycker dom har blivit mycket bättre med tiden dock :)
Ylicow, Donator
#1 Ehn75: Ingen har väl tvingat dig klicka på annonserna?
Inlägget är borttaget
kiloryn, Donator
Kan ni inte hitta en någorlunda nyhetssida som ni kan bli sponsrade av
Inlägget är borttaget
larry, Donator
Men va. Hon svarade ju fel, det var inte ett skämt. Hon är pinsam nog utan att ni behöver ljuga en rakt upp i ansiktet, N24.
ORANGEtm, Donator
Dom tar upp svts uttal? Snacka om att skita i glashus
Dekadence, Donator
#15 ORANGEtm: Om jag inte missminner mig så uttalar dom det så för att Åsa tidigare själv har uttalat det så. Alltså "skojar" dom med Åsa på hennes bekostnad. Hon försöker skoja tillbaka, vilket gick åt pipsvängen för hennes del.
Åsa Romson vice statsminister. Jag skäms över Sverige.
f_4, Donator
Fattar inte vad som var så allvarligt?
TakedaShingen, Donator
Totalt okunniga och verklighetsfrånvända människor som styr över oss. Eller snarare låtsas styra, innerst inne vet vi nog att makten ligger någon annanstans, knappt något land är självbestämmande idag. Allt är en fadäs och ett spel för gallerian. EU stiftar drygt hälften, om inte mer, av våra kommunala lagar, bland annat.
Hursomhelst, här är lite alternativa Auschwitz-historier:
https://www.youtube.com/watch?v=bMyoEG2c7a0
Eradiolol, Donator
Brukar också skämta om Auschwitz. Vem fan tror på att trädörrar användes vid gasning? Helt ärligt nu.
MartZink, Donator
#19 Eradiolol: Vet du vad man gjorde gengas av? Just det, trä.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|