Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
jimjam, Donator
Varför är överklassmänniskor så jävla aggressiva?
olala, Donator
#1 jimjam: För att dom har bara pengar.. Dom vet inte vad värme och kärlek är.
PerfA, Donator
På den tiden alla pranks inte var uppgjorda. :')
jimjam, Donator
#2 olala: Men samtidigt tycker jag också att avundsjuka sosse-medel-svensson och andra avundsjuka vänstermänniskor kan vara lika aggressiva mot folk som har pengar.
ORANGEtm, Donator
När filip och fredrik var "rolig"
Shawaam, Donator
#1 jimjam: Vem som helst blir väl aggressiv när deras spel förstörs?
OT: Jag finner inte natthumorn i detta.
Inlägget är borttaget
kingfredde, Donator
Någon som vet vad som händer efter denna video? Läste kommentarerna på Youtube och blev lite intressant.
empish123, Donator
#6 Shawaam: Fredriks härliga personlighet och deras reaktioner är vad som gör denna rolig imo
Zambal, Donator
#8 kingfredde: Jasså... Du blev lite intressant efter att ha läst kommentarerna? (c:
tbone, Donator
Filip & Fredrik i Ursäkta Röran! (Vi bygger om) heter den här. Här är dom ju faktist roliga :)
tWistish, Donator
detta är humor inte natthumor lär er skillnaden åsnor
aperu, Donator
Klassiker??
swedz, Donator
Ja ja, ännu en video som smutskastar rika och folk som lyckats i livet. Sen är det skräll också att det är just vänsterråttorna Filip & Fredrik som håller på. Kan inte dem lämna oss ifred bara, idiotjävlar.
flubbo, Donator
4# waaaht 14# wwwaaaaaahhht
seriöst lyckats i livet ? spelar golf så har man lyckats eller ?
2 stycken som bara tänker på sig själva i världen hör man "eller" a sin familj med (för det är väl som som har pengarna ?) ^-^
Cheeesier, Donator
#14 swedz: Så alla som spelar golf är rika eller och lyckats med livet? Väldigt smart skrivet. " Idiotjävel "
Bangers, Donator
#14 swedz: Haha va? Allt här i livet är inte avundsjuka riktat mot er rika människor. Sluta tro att du är bättre än andra för att du har pengar plx. (Antar att du har mycket pengar eftersom din kommentar.)
Nej är inte sosse.
Brunfis, Donator
#14 swedz: Typiskt moderatsnack...
Slaktarn, Donator
Snälla, den här filmen är typ 13 år gammal och jävligt rolig. Jag som röding tycker det är lika kul när man driver med socialism som rasism/kapitalism. Man behöver inte ta allt så allvarligt i livet, det blir så tråkigt då. OT kommer ihåg när det här gick på TV, vilket jävla ramaskri det blev alltså. URVBO är dock något av det bästa som hänt svensk TV i modern tid.
swedz, Donator
#16 Cheeesier: Säger du att dem bränner pengar på en golfklubb som arbetare? Skitsnack. Smickra inte dig själv.
#18 Brunfis: Fattiglapp
ORANGEtm, Donator
#20 swedz: min far har hängt på golfklubb han är en arbetare tööööönt
Barbro63, Donator
Det handlar inte om vem som har pengar eller inte. Dom förstör för några som utövar en sport. Jag tyckte om att förstöra andra barns sandslott när jag var 6 år men jag har vuxit ifrån det. Ni som tycker det är roligt för att man förstör för sådana som har pengar, ni är hycklare och översittare.
Utöver det så vill jag ni ska veta det finns allt för många svenskar idag som faktiskt inte har råd att betala sin golfklubba utan att ta lån. Det är inte ovanligt att medelsvensson vill ses som överklass och ger sitt liv till att låtsas.
Sedan att dom är agressiva. Tror du det funkar att be filip och fredrik att snällt gå därifrån? Nej, för bara idioter gör en sån sak och idioten kommer inte lyssna på ditt "Var snäll och gör inte sådär"
Tänk till. Ta lån. Köp golfklubba.
gittan, Donator
#1 jimjam: #2 olala: Om något är det väl fattiga ghetton som är aggressiva?
Dock så förstår jag inte exakt vad detta har med klass å göra. Tror nog alla hade blivit irriterade om en person står och uppenbarligen förstår deras stämmning.
walper, Donator
#21 ORANGEtm: jaså, Lidingö GK för en massa år sedan då? Folk som hängde där på den tiden hade bra mycket flis.
larry, Donator
#20 swedz: 4/10.
Brunfis, Donator
#20 swedz: Umm, ja? Tror du har mössan full av troll. Jag själv tycker inte om golf, men har gott om vänner som spelar det, och de flesta jobbar i butik. Inget märkvärdigt med att vara golfare. Du kan torka dig i röven med dina pengar och ge dig själv en klapp på axeln, ingen bryr sig ändå.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|