Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
FireWaia, Donator
Om ni ska gå foliehatt, välj nåt intressant där det inte finns lika mycket debunkat.
arg_jävel, Donator
hahaha foliehattarnas afton :D
powderfinger, Donator
man borde ta foliehatten, lägga ngt nice , tända på, inhalera
FireWaia, Donator
De som tror på sånt här, hur får ni ihop att de kan hålla det hemligt? Hur ser de till att inte bespruta sin egen släkt, vänner och älskade? Det skulle ju krävas hundratals om inte tusentals personer, vitt spridda inom tillverkning, administrering, planering, operativa insatser, befälskedjor och inom massa olika industrier. Flyg, kemiska fabriker, trasporter.... Hur går det ihop när de knappt kan hålla käft om vad de åt till middag nu för tiden?
everydayhappy, Donator
Om kommersiella jetplan nu skulle släppa ut hjärntvättande kemikalier (vilket de inte gör) så har jag några frågor.
Vad är det för ämnen de släpper ut?
Hur mycket av dessaa ämnen rymmer ett plan?
Vart lagrar de ämnena i planet?
Hur stor mängd i atmosfären krävs det för att man ska bli påverkad?
Hur lång tid kommer det ta innan atmosfären innehåller en stor nog mängd av detta ämne innan vi alla blir hjärntvättade?
Har ni foliehattar någon aning om hur många liter luft atmosfären innehåller, och hur enorm jävla mängd av detta hjärntvättande ämne som skulle behöva produceras och släppas ut från planen innan det uppfyller ens en promille av atmosfärens totala volym?
f_4, Donator
#8 everydayhappy: 300 miljarder liter
BRODERMARTIN, Donator
Drugsrock hade kommenterat sönder det här. saknar grabben :(
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|