Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
jägarn, Donator
Alltid svårt att komma över den smärttröskeln.
Spectral-v2, Donator
Det är fan bara douchebags som vill se ut som Rich piana
davkri, Donator
"It's all about intensity" *Trycker in nålen i rumpan*
jägarn, Donator
#6 davkri: Hehe idd. Hjälper mycket att komma över tröskeln om man köttar bola. Dock motsäger det allt med träning att göra
fotboll123, Donator
#6 davkri: #7 jägarn: hjälper att komma över tröskeln? Tröskeln är likadan, anabola gör det inte direkt lättare i början, dvs där tröskeln är. Ta dig över tröskeln först, sen om du nu känner för att du har tid att pressa anabola (du ska ha tid att träna längre/mer än innan), så kör på! Men läs på först så du inte råkar illa ute och ha koll på din kropp så du inte råkar illa ut
jägarn, Donator
#8 fotboll123: Trust me, i know. Har du erfarenhet av anabola eller hur mycket framgång har du haft på gymmet?
fotboll123, Donator
#9 jägarn: framgång på gymmet, ingen erfarenhet av "anabola" direkt, däremot lite andra preparat som var i gråzonen.
jägarn, Donator
#10 fotboll123: Jag är också rätt erfaren. Jag använder och har bara använt protein hela tiden (hade tur med generna).
Anabola gör ju så att du orkar träna längre dvs du kommer över tröskeln jag pratade om.
zipper, Donator
" motivation till att ta droger "
fotboll123, Donator
#11 jägarn: huh? Nu fattar ja ingenting, använder du ordet protein för att prata om något annat eller menar du att du "bara har använt protein och därför är erfaren av anabola eller är du bara erfaren av gym men har aldrig testat anabola?".
Tröskeln för mig är början, den jobbiga perioden! Man vill ju komma över den tröskeln till där man gillar att träna. För att komma över dit hjälper inte anabola, varför? För att anabola gör inte effekt på 1 dag. Ja du har rätt man kan orka träna längre, oftare och tyngre (beror på vad du tar, anabola är ett jävligt brett område). Men det tar tid innan de börjar "verka" och ge "effekt" och du kommer troligtvis vara över "tröskeln" innan effekten har börjat ta form.
jägarn, Donator
#13 fotboll123: Herregud, vi snackar om 2 olika.
Du snackar om tröskeln till att pallra sitt feta arsle till gymmet. Jag snackar om i slutet när musklerna är så döda att man bara vill skrika, då ska man köra ännu mer. Och det är den tröskeln jag snackar om.
Den du snackar om är för rookies.
fotboll123, Donator
#14 jägarn: aldrig hört nån kalla de för tröskel de sista pushen men ok, missförstånd! Sen den ja snackar om är för rookies? Du har nog aldrig tappat träningen under en period vah och vet inte riktigt hur jobbigt de kan vara att komma tillbaka. Speciellt när du varit väldigt aktiv och blir väldigt oaktiv under en period, extra tufft då!
jägarn, Donator
#15 fotboll123: Om jag tappar träningen en period så är jag så taggad att träna att jag njuter mer en jag lider. Det klarar ju var och varannan.
Det dessa herrar pysslar med, att pusha sig till det sissta är bara några få som pallar.
fotboll123, Donator
#16 jägarn: du tillhör nog inte majoriteten då, eftersom de flesta när de tappar har de sjukt jobbigt första veckorna att fortsätta. Visst 3-4 dagar klarar man men sen är det att fortsätta 1 vecka te innan du börjat komma tillbaka.
Men du har fortfarande inte någon erfarenhet av anabola (vad ja förstod de som). Men de säger sig själv att testo kan få dig att klara extra reps
jägarn, Donator
#17 fotboll123: Ja, jag vet inte. Men jag har tränat hela livet och det är min drug of choice. Inte svårt när man bara måste ha det.
gullymully, Donator
Lätt som en plätt, bara att beställa en mega protein butter från Mjøndarn. Sen kör man
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|