Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
nightcbis, Donator
Brukar underlätta om man skriver vilken film trailern är till. Men vad vet jag?
jughuj, Donator
Åh, älskar trailers om trailers!
Tim, Operatör, Donator
Haha! Helvete!
skyttekungen, Donator
Det kom ju nästan nyss en film om steve jobs, varför en till? xD
Psych0naut, Donator
#4 skyttekungen: För att den här är nyskapande och revolutionerande!
motherbrain, Donator
Var det inte nyss någon dokumentär eller film om honom?
Känns som det kommer en ny film/dokumentär om steve jobs en gång i halvåret.
Caliber, Donator
#6 motherbrain: Finns ju en rätt ny film om Steve jobs med ashton kutcher tror jag som spelar honom
Fradgorn, Donator
#1 nightcbis: Äru go eller
Psych0naut, Donator
#8 Fradgorn: Antar att du inte såg titeln inatt.
Flapflapflap, Donator
kan trailers sluta avslöja hela filmerna? okej sure, jag vet ish vad som har hänt med steve jobs... men ändå
Pie, Donator
#5 Psych0naut: haaahaa (Y)
Megamisama, Donator
Tycker han får mycket mer cred än han förtjänar. Go capitalism, men om Bill Gates är den ljusa sidan är Steve Jobs den mörka. Hade varit mycket mer intressant att se en film om Bill.
#10 Flapflapflap: Jag kollar _aldrig_ på trailers om det är en film som intresserar mig. Blir mycket bättre då.
Sanctuary, Finansfjant
#12 Megamisama: Håller helt med dig. Vad gör Apple unikt är snarare en marknadsföringsstudie och design än en ledningsstudie eller en studie i ingenjörskonst. Apple hade redan fångat ett premiumsegment iochmed iPod-serierna, efter det var det som rövknulla en betald thaihora för andra gången.
Fradgorn, Donator
#9 Psych0naut: Jasså, nä. Antog att han trodde titeln lydde "Trailer av Steve Jobs". Man vet fan aldrig med vissa alltså.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|