Länkar Forum
Nyaste länkarna Filmer Bilder Hemsidor Flash Ljud Spel

Film   Säker kille på motorcykel bränner ifrån polisen! Tillbaka
Kommentarer 6 kommentarer, 8701 klick.

Raderar...
TurD, Uppdaterare, Donator 2015-09-30 00:12 | #1
Haha, helt rätt i den situationen. Jävlar vad det gick undan :P
ronnybond, Donator 2015-09-30 00:41 | #2
har hört om liknande situation att polisen kör bakom kör upp en riktigt nära och fortsätter stressa upp chaufför, när man höjer avståndet lite, vilket gör att man kör för hårt stannar dom en.
tjackalle, Donator 2015-09-30 00:44 | #3
#1 TurD: Helt rätt att utsätta andra för livsfara?
Captain_D, Donator 2015-09-30 01:24 | #4
#2 ronnybond: Jag blev ikappkörd för ett par år sen av en polis. Han slog på sina extraljus i kolmörkret och körde efter mej med dom på i nån kilometer. Jag såg aldrig att det var en polisbil så jag vart förbannad och växlade ner och skulle köra ifrån honom. Då drog han på blåljusen och stoppade mej å påstod att jag kört för fort.
Jävla idiot.
Tiimboo, Donator 2015-09-30 12:39 | #5
Läste någonstans (youtube) att han inte uppmanade motorcyklisten att göra en wheelie, utan ville att han skulle byta fil och gjorde den handgesten som tydligen uppfattades fel av motorcyklisten.

Och om så är fallet förstår jag till hundra procent att polisen slog på blåljusen, eftersom i det scenariot struntade motorcyklisten totalt i polisens varning (enligt polisen).
WiNeT, Donator 2015-09-30 18:59 | #6
Ser ju snarare ut som tecknet för att sakta ner

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera,
registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.


Copyright Existenz- All rights reserved.
Det tog 0.005727 sekunder för 6 ninjor att ha ihjäl 6 samurajer!


Donera Mera! Ghoul