Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Sanctuary, Finansfjant
Det här är ett skämt, eller hur? Det måste det vara. Hon Clata/Clitta/Kleta kan ju inte finnas på riktigt? För det kan det ju inte, eller?
Heekeez, Donator
#1 Sanctuary: Nyheter24 brukar ju lägga upp sånna här tvivelaktiga saker, som tex här om dagen när dem kallade en honhund för honom. Med tanke på N24as vurmande för allt som är PK så borde ju dem valt att kalla hunden hen, minst sagt henne.
Någonting säger mig att det inte var ett misstag, för folk reagerade ju på det, riktigt mycket folk. Och det genererar ju mer klick, vilket i slutändan genererar pengar.
Så frågan är ju om N24 är så otroligt solidariska som dem vill visa sig vara, eller om dem helt enkelt vill tjäna pengar som 99% av oss andra.
FireWaia, Donator
#1 Sanctuary: hela siten är clickbait så nej, det är inte på riktigt. Eller jo, det finns ju folk som tycker såhär, men de är ju som tur är en hjärndöd minoritet femnazis.
Sigismondi, Donator
#2 Heekeez: Klart N24 vill tjäna pengar...
LarsLaurin, Donator
"Jag kommer att fortsätta vara mig själv, men inte lika öppet."
Bästa citatet jag hört 2015.
Apax, Donator
Tråkigt att nyhetssajter hänger ut folk såhär. /spit
Hortonofdoom, Donator
Kan inte brudar skaffa polare istället?
larry, Donator
Vilken jävla icke-nyhet. Åh nej, han delar grova skämt på facebook. Stoppa pressarna!
Med tanke på att jag aldrig sett någon på facebook dela skämt likt dessa är det dock lite kul att just denna snubbe gör det.
Taxiskämtet gick ju för övrigt enbart ut på att vara "chockerande". Värdelös punchline, värdelöst skämt.
Humla, Donator
Det är ju solklart att det är en vänstervriden feminist, precis som N24. Vad har bilden med att Johan tycker att orden rasism och främlingsfientlighet är "urholkat" med någonting att göra?
Kulturmarxisterna har gjort det igen.
izze, Donator
Suck.. Jaja, Nyheter24 får pengar medan vi andra får högre blodtryck. Funderar på att utge mig för att vara feminist, starta en blogg och försörja mig på hat-pengar jag också, verkar ju faktiskt vara ganska lönsamt om man inte är mån om sitt psyke.
Fiesk, Donator
Hur understår du dig att dela ett skämt på internet!! /hate /spit /fuuuuuu #troll
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|