Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Sparv1, Donator
"Did some research", vilket jävla patrask! Man SER ju att det är HYLSOR?
lib3x, Donator
#1 Sparv1: Vissa människor är strategiskt utplacerade i vårt samhälle för att få oss andra att sticka ut i mängden som geni! ;)
Jigsaw, Donator
#1 Sparv1: Hylsor? Det är utbytbara skruvmejselspetsar till en.. skruvmejsel.
Menar du på fullaste allvar att du också tror att det är ammunition till ett automatvapen? Det är ju det som är skämtet.
RoRo, Donator
#3 Jigsaw: han menar nog "verktygs-hylsor". hoppas jag iaf ;p
uhaul, Donator
#1 Sparv1: Precis, är ju inte som att bilden är suddig direkt
Jigsaw, Donator
Har aldrig hört att de kallas för hylsor. Endast för vapen och för papperstillverkning. Det är möjligt att jag har missat något. I så fall fel av mig.
CrunChi, Donator
#3 Jigsaw: Vet inte om detta är någon sjuk 4x167 big-playz sarkasm eller om du bara har grav autism.
Sparv1, Donator
#3 Jigsaw: Nu är inte jag någon mekaniker eller någon innehavare av skruvdragare eller dylikt, men bits eller hylsor finns alltså i dessa sammanhang också ;)
wdac, Donator
HAHAHA Jeff, start the VAN.... LOLZ
MegaBak, Donator
It's a BIT(s) embarrassing
f_4, Donator
#7 Jigsaw: Om du scrollar ner lite ser du en liten låda med några ihåliga metall-grejer, för att ta det på en enklare nivå. Dom kallas hylsor, en låda med sådana kallas hylsnyckelsats och är nog ett vanligare namn i sammanhanget.
Fullbordad, Donator
#9 Sparv1: #13 f_4: Torx-, spår- och stjärnbits heter dom.
f_4, Donator
#14 Fullbordad: tror du dt är dom jag syftar på när jag säger _ihåliga_? dumtratt
Jigsaw, Donator
#8 CrunChi: Grav autism för att jag inte visste att de kallades för hylsor? Wow..
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|