Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Krokarn, Donator
Nate ligger på samma nivå som en 10 åring menralt.. Så jävla kul när han callar ut Conor angående steroider :')
confusion, Donator
Dags att någon sätter Conor Mcdonalds på plats snart.
summerof69, Donator
#2 confusion: Kommer nog ta ett tag ;) Han är ju GRYM
RoRo, Donator
#2 confusion: Hade det varit något hade det fan varit RDA. Sån jävla bumer att han skada sig...
dremdrem, Donator
Älskar Conor, men jäklar vad han blev ägd.
pwntkfs, Donator
Är det en rap battle eller en presskonferens
Sparv1, Donator
#2 confusion: Nate av alla kommer ju INTE att göra det HAHA! Conor vinner förmodligen denna fight med, ganska simpelt tror jag :)
LilleFresh, Donator
#8 Sparv1: Det är klart. UFC bygger på hypen genom att låta Conor möta någon otroligt mycket sämre i buren. Krävs inte mycket att se att detta är ett försäljningstrick av UFC, säger inte att skadan och atleternas vilja är fake, men fighten är skit och pinsam.
BlackManBall, Donator
#9 LilleFresh: Inte hans fel att ingen är på samma nivå ;)
Spectral-v2, Donator
#7 pwntkfs: Bra fråga,jag tror att det är en muricansk presskonferens
leetlife, Donator
Vilken jävla nivå, två tolvåringar
mrnecro, Donator
#2 confusion: Han kommer förlora om han utmanar welterviktsmästaren Robbie Lawler, han är inget att leka med jämfört fjäder/lättviktarna, men han kommer dock leka med Nate Diaz, enkel fight för Conor, Nate är en stabil boxare och har bra Jui-jistu men han är så jävla orutinerad och har ingen plan.
jamoolicious, Donator
Det kommer en dag då Mcgregor får äta upp varenda ord.
Chuck "the icejaw" Lidell var likadan.
Efter första förlusten kommer det bara radas upp förluster.
Men fram tills dess. Let's have a laugh. :)
ares1.se, Donator
Hahaha! "I don't know. Dos Anjos broke his foot and vagina in the same damn day."
Humla, Donator
#13 mrnecro: Du menar alltså att någon som har varit med i UFC sen 2007 är orutinerad? Du verkar ha bra koll...
mrnecro, Donator
#16 Humla: okej, orutinerad kanske var ett dåligt ordval men han är ingen fighter som har en plan eller tänkter taktiskt, han går bara in i buren och köttar och har ingen tanke. Conor kommer plocka isär den här killen.
Undefil3d, Donator
Någon som vet datum på deras match?
Humla, Donator
#17 mrnecro: Nates bjj är dock bättre än Conors, det är en intressant match-up imo. Ganska kul också då båda kommer att käfta i ringen. :)
#18 Undefil3d: Nästa lördag.
Elsupertaco, Donator
Kommer bli nice :) Don't be scared homie
summerof69, Donator
Haha conor förlorade.. Tragiskt.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|