Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Dunderhoken, Donator
Ahahaha så jävla lack negern blev :)
Sparv1, Donator
#1 Dunderhoken: Tror att du måste motivera ditt orval "neger", så att inte Roger dyker på dig strax... ;)
Dunderhoken, Donator
#2 Sparv1: Om du söker på "neger" här = http://www.svenskaakademien.se/svenska-spraket/svenska-akademiens-ordlista-saol/saol-13-pa-natet/sok-i-ordlistan
Sjunde ordet nerifrån...
nikke3D, Donator
vadå sköt han ett skott på slutet eller vaa???
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#1 Dunderhoken: Strike two.
Pew_Pew_You, Donatorr
#6 Dunderhoken: Hur kan man varit medlem på existenz i nästan 6 år och inte veta vad som gäller? :O
Upgrayedd, Donator
#3 Dunderhoken: I en gammal ordbok på min gamla skola (där jag gick för 16 år sedan) står det såhär:
"människo liknande apa som bor i gräshyddor och spelar bongo trumma när dom är glada"
Visst låter det otroligt, det var en kompis som hade hittat detta vilket resulterade i att hela skolan plötsligt sprang på biblioteket. Så dem tog bort boken.
Sanctuary, Finansfjant
#8 Upgrayedd: Och i dagens avsnitt av "saker som aldrig hände..."
Upgrayedd, Donator
Den allvetande och självgode Sanctuary dementerar och räddar dagen
NuFFe, Donator
#3 Dunderhoken: "KAN uppfattas som nedsättande" betyder dock inte att det är det ;)
Sm00thskin, Donator
#9 Sanctuary: #10 Upgrayedd: Har hört den berättelsen också. 'Min kompis kompis i min kompis kompis skolas skola'. on and on. Alla har hört den, alla känner någon som känner någon. Lika sann som tjejen som fick baksug när föräldrarna kom hem.
Inlägget är borttaget
calixtus, Donator
#13 Sm00thskin: Gillade också någon som kände någon som hade tagit [drog] som hade fått snetändning och trodde dom var en apelsin och har fastnat i snetändningen
Sm00thskin, Donator
#15 calixtus: Hahaha jaaaa! Den minns jag- Just apelsindetaljen, kul att du påminde om den hiten.
e23, Donator
#5 Roger: jag kommer ihåg du började med dina kommunistfasoner redan för några år sedan, när jag nu har haft uppehåll ifrån existenz och kommer tillbaka så jagar du fortfarande "rasister" eller andra klåpare.
Hur kommer det sig? varför får man inte som varje individ uttrycka vad man själv vill? Neger? Vad är det som är styggt med det ordvalet. Eller den färgade personen i videon är kanske bara missförstådd med sin pistol?
Det är inte som att existenz står för folk skriver i kommentarerna så varför bryr du dig så innerligt vad alla skriver.
Låt trolljägaren Aschberg göra jobbet istället.
En annan sak, existenz när det började innehöll gore osv. Nu är det porr och andra icke tändande videos och bilder och därmed är den roliga timmen för mig på jobb nu över. Hur kommer det sig? vad har du att säga om detta?
Sm00thskin, Donator
#17 e23: förlust av sponsorer spelar en stor roll. Råkar existenz framstå som en 'hatsajt' så kommer n24 försvinna rätt fort som sponsor.
Ett antagande, rätta mig någon om jag har fel.
Dunderhoken, Donator
#19 Sm00thskin: Javisst fan. Helt rätt ute! Tänker ju aldrig på sådant när man aldrig ser reklam :D
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|