Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
dolohov, Donator
Riktigt bra bilder!
Fradgorn, Donator
Satan vad coolt. Sjukt bra bilder!
jagärcool, Donator
Typ som detta hus http://www.dt.se/dalarna/ludvika/manga-ville-se-unika-villan-i-ludvika
Syraskallen, Donator
Detta var bland det vackraste och vemodiga jag sett. Riktigt cool!
Gumble, Donator
Sjukt snygga bilder. Stannade ni där över natten? heh
imbazo, Donator
Häftigt med försvarslånblankett i sånt fint skick
n0lax, Donator
Vad står UE för i titeln?
dolohov, Donator
#8 n0lax: Urban Exploration
n0lax, Donator
#9 dolohov: Tackar! Nyvaken här...
ThaSwedE, Donator
Haha huset föräldrarna till min mormor bodde i! Vet inte så mycket förutom att dom lämnade sina (vuxna) barn i Sverige och stack till USA. Vet dock inte varför dom stack utan bara vart.
motherbrain, Donator
Se där ja! Möblerat och klart för en större invandrar familj! :)
didipop, Donator
Älskar sådant, mer av detta! :-)
ante_dif, Donator
Sjuk häftigt , Bra musikval till bilderna.
Ronnyboy_90, Donator
Kanske är helt ute och cyklar.. Men tycker att vissa föremål känns avdammade ...? Tycker att det borde vara mycket mer damm överallt efter 40 år om det nu stått orört. Sen kanske dom dammat av och fixat lite för snyggare bilder men då är det ju inte orört på bilderna. ÄR för övrigt ingen expert på hur hus ska se ut efter 40 år om allt är orört. Bara en tanke.
Spectral-v2, Donator
fantastiska bilder!frågan är ju dock hur blommorna i vasen har klarar sig så bra i 40 år?! hehe...
bingoberra, Donator
#16 Ronnyboy_90: Damm dyker inte bara upp ur tomma intet utan tas med in/ut när folk och luft är i rörelse. Om fönster och dörrar är stängda så lär det inte tillkomma allt för mycket damm över åren. Man behöver ju sällan/aldrig damma av i skafferiet till exempel, just för att det nästan alltid är stängt.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|