Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
olala, Donator
jo jävlar vad aggressiv hund jäveln var, och vilken jävla bjässe
Wrathborn771, Donator
Det är ju förfan en liten valp som knappt rör sig, vilken jävla sadistisk idiot känner att den är ett hot?
wparty, Donator
han måste haft fobi för hundar
faildude, Donator
#3 wparty: Japp. Syns ganska tydligt med.
FyFan, Donator
Och folk på liveleak verkar tycka det var rätt gjort för att ''Hundar kan attackera utan förvarning'' fyfan vilka efterblivna jävlar.
Psych0naut, Donator
Och så ska hela gänget brotta ned henne när hon av självklara anledningar klappar lite på han som sköt. Oj, vilken skada hon gjorde då.
Adamon29, Donator
Hoppas fan verkligen att han fick sota för det.
bofa26, Donator
Typiskt amerikanska poliser, tuffast i världen.
detejagde, Donator
#7 Adamon29: Tror du eller? Det är USA även fast det finns video på det så har polisen rätt.
turtlelover, Donator
#8 bofa26: Börjar undra om dom är rädda för allt som rör sig.
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Fy fan!
Hoppas verkligen att han blir av med jobbet!
Denkan4Sure, Donator
Vad är det för jävla lowlife till polisbricka, utbildad polis och discogymmare, men rädd för en nyfiken liten hund... herregud vad pinsam.
Spectral-v2, Donator
I klassisk existenz-anda så tycker alla att det hade varit bättre om det var en oskyldig människa som blev skjuten.
FyFan, Donator
#13 Spectral-v2: Ja, jag ser det...eller?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|