Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
bATo76, Donator
Det är viktigt att stretcha! Det har jag lärt mig på Existenz.
Cpticks, Donator
#3 bATo76: jag har lärt mig att internet mobbas.
NuFFe, Donator
#4 Cpticks: är det inte personerna på internet som mobbar och inte internet?
lanne, Donator
Helt enig med #5. Du har fel #4.
Keffin, Donator
Muskulös & maktlös
mrnecro, Donator
ser ut som Ilir Latifi :)
fotboll123, Donator
#1 gal1: problemet ligger nog mer i att musklerna blockerar rörelsen, han kanske är supervig, men att pressa en muskel på en muskel, till sist tar de stopp.
Freeyourmind, Donator
#9 fotboll123: Nä tror mer på att han inte stretchar tillräckligt. Jag är ungefär lika stor och skulle kunna plocka bort den där lappen utan svårigheter.
fotboll123, Donator
#10 Freeyourmind: njae, kanske han borde fått tag i den med höger armen, men jag som ändå är ganska vig och har tränat upp mig rätt rejält klarar inte av att dra vänsterarmen där klisterlappen sitter, där tar mina boobies/biceps emot. Högerarmen däremot klarar jag av, dock är ja inte i hans storlek ännu, tar nog några år till!
NuFFe, Donator
#10 Freeyourmind: haha snacka om BS
Spectral-v2, Donator
Jag tränar mer än alla er ! är typ 2.30 lång väger 142 pannor bara muskler 1.5% kroppsfett samt älskar kvarg!
BFA, Donator
#13 Spectral-v2: 1.5% fetthalt, du är alltså en 2.30 lång tetra med lättmjölk?
Megamisama, Donator
Lol @ folk som tror att vighet är problemet.
Gissar på att ni väger ungefär 65kg själva.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|