Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Hunti, Donator
Är tatueringen äkta? :S
Dunderhoken, Donator
#1 Hunti: Nej, den är vattenlöslig...
jagskabarataminbollo, Donator
#1 Hunti: Njae tveksamt. Är väl bara kriminella sjömän som går och gaddar sig?
wuedde, Donator
#6 amenlol: Varför skulle hon vara lesbisk?
Muffinsz, Donator
#7 wuedde: 99% av alla Svenska idrottskvinnor är det. Fast det kanske bara gäller inom lagsporterna.
jagskabarataminbollo, Donator
#8 Muffinsz: Gäller mest damfotbollsspelarna tror jag. Men nu när jag tänker till fanns det ju även homotjejer i damhockeylandslaget förr.
prawler646, Donator
Hade varit roligare att kolla på om dom hade string :)
wqube, Donator
#9 jagskabarataminbollo: Och Anja Pärson
wqube, Donator
#12 jagskabarataminbollo: Fan, tror Muffinsz hade rätt asså...
wuedde, Donator
#8 Muffinsz: 99%!? Det var som fan. Det visste jag inte. Undrar varför det är så?
ronnybond, Donator
#15 wuedde: 80% av norska proffs skidåkare har astma, och 8% av landet undra hur det kommer sig, allt e konstigt. Sen att det är bara astma ungar som blir proffs är också lite underligt
OT: riktigt dukti tjej gratz
larry, Donator
Men för att besvara frågan så nej, hon är inte lesbisk. "Känner" hennes snubbe, som hon även är sambo med.
wuedde, Donator
#16 ronnybond: Nej det är inte så konstigt. Att utsätta kroppen för ansträngning och kall luft kan utlösa astmabesvär (http://www.astmaochallergilinjen.se/astma/orsaker/).
Havocboy, Donator
Varför har hon inga bröst?
SunTrip, Donator
Vafan finns det inga experter här inne som simmar bättre själva eller kunde tipsat om hur hon skulle slipat tiden med 1sek?
mrfish, Donator
#19 Havocboy: Tight baddräkt. Sämre hydrodynamik med stora bröst som är i vägen förstår du väl!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|