Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Fallos, Donator
HAHA! Åh herreguuuuud! Klockrent! hahahahhahahha
creftan, Donator
Det här är ju faktiskt väldigt roligt!
Ytje, Donator
Hahahaha :')
Gumble, Donator
Svartmögel de ä förjävligt
qwake, Vip, Donator
Ja och svart mögel måste ju saneras...
Ylicow, Donator
"Höhö vad roligt..." Jävla bönder.
Word, Donator
Hahaha jag dör!
didipop, Donator
Haha va fan, undrade va det var för mögel.
inz0r, Donator
Nyårslänk, Roger? :)
413X, Donator
Bahahhahahah
tjackalle, Donator
#9 Ylicow: Håller med.. Stereotypiska skämt kan vara hur kul som helst men detta var ju bara rasistiskt. Och då menar jag rasistiskt som i att det är knappast någon humor i detta om man inte skrattar åt det för att man kan förknippa något dåligt med svarta.
Hade det blivit något stort om det stod "vitmögel" och en bild på några vita?
ronnybond, Donator
#20 tjackalle: Du borde sätta dig nån timme med någon valfri stå upp komiker och lära dig att man inte är rasist för att man ser ironin i det hela.
Jayfool, Donator
#9 Ylicow: #20 tjackalle: Rasister.
845, Donator
Svart natthumor? :)
T900420, Donator
#9 Ylicow: Watch out, vi har en storstadskille på besök!
#20 tjackalle: Åh nej! Nu är jag rasist för jag råka skratta ;_;
Fallos, Donator
#20 tjackalle: Du verkar vara en rolig typ på fester. Herregud, måste du förknippa allt med rasism? Det är ett skämt detta, någon som har satt in artikeln på lite fel ställe, sluta vara så förbannat butthurt för i helvete!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|