Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Flapflapflap, Donator
konstnär är han alright, måste jag ge han (honom? tror det är honom..)
Daijahaden, Donator
Haha Ukrainas flagga mitt i en manifestation mot fascism/nazism.
Ååh ironin.
ksww, Donator
He will not divide us! Just do it!
Session13, Donator
Fan vad nice det varit om snubben som blev skriken i örat hade lite timing och jävulskap i sig, vrida lite på huvudet, sticka fram det lite så att shia i princip slår näsan i pannan på honom! :)
Skazze
Shia Le Bluff kan gå o lägga sig, försöker på scora brownie points inför Sia så han får va med i fler musikvideos lel.
Rawsteel89, Donator
Så otroligt korkade och pinsamma människor.
devicz, Donator
Sen när handlade Trump om nazism? Han säger klart och tydligt ''1488'' och ''We must secure the existence of white people''. Läs på om 'The fourteen words'.
Kan ge er en start ''Termen kan kombineras med 88, och skrivas som 1488 eller 14/88, där 8 står för den åttonde bokstaven i alfabetet, H, och betyder Heil Hitler.''
Inlägget är borttaget
mongolideN, Donator
#7 devicz: Tänkte precis skriva det men du han före! Värt och tillägga att jag tror att det var därför Shia blev lite piss på idioten när han började snacka om vit makt.
Session13, Donator
Jag kunde fan inte höra nånting snubben sa, men han förtjänade ju lite skrik i örat om han gick dit och sa avskyvärda saker.
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Så.. Detta är då en webbkamera som ska streama 24/7 i 4 år tills Trump inte längre är president.
Undrar hur länge folk orkar.
Wrathborn771, Donator
#11 Roger: Jag ger det ett par veckor.
tigertraktor, Donator
http://www.hewillnotdivide.us/
Shia står ju där atm...
mongolideN, Donator
#13 tigertraktor: Hahaha vilken jävla lirare! Undrar om han med ska stå där i fyra år.
Humla, Donator
#7 devicz: Snubben trollade bara. Han kunde inte ens de 14 orden.
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#12 Wrathborn771: Jag med.
Session13, Donator
Är det någon som har flashat på streamen än? Jag har slagit vad om 100kr med en polare om att någon kommer flasha inom 2 veckor.
Tuggben, Surgubbe
Sjukt, Shia syntes alldeles nyss igen, hur fan pallar han, haha.
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#18 Session13: lol, måste ju hända.
Jag tror att du är säker på att vinna.
Tuggben, Surgubbe
Fattade först nu att det är LeBouf med två snubbar till som ligger bakom hela det här projektet, det förklarar ju varför han figurerar så mycket där, haha.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|