Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Wrathborn771, Donator
Vem gör det egentligen? Rätt vidrigt tbh
ettanloes, Donator
hahah detta är ju högsta kvalité, bonde4lyfe
modski, Donator
#1 Wrathborn771: Hahaha aa ganska
kungzoo130, Donator
Finns det någon starter kit för att bli som dom?
mesthemlig, Donator
Är det för att man inte har råd med en bättre bil man kör omkring i en sådan rishög. Eller finns det andra anledningar (som för mig är högst oklara isf)?
Ultima, Donator
#6 mesthemlig: ja livets hårda skola och jobb på samhall lär inte ge tillräckligt för bättre bil :P
FireWaia, Donator
Skulle gärna ha vilken som helst lekbil i garaget... Den som inte tycker det är roligt att sladda runt med turbo måste vara en tråkig person.
roevnyllet
älskar hur det står "för er som gillar det", som typ bögporr för er som gillar det.. fisporr, bajsporr osv osv osv.. Volvo-drifting för er som gillar det! *FniZz*
os1, Donator
#6 mesthemlig: Billiga i inköp, inte alla som vill betala 150k för en bil sedan bygga på den för 200k och sen köra sådär :)
Nej, kör inte volvo.
muffl0n, Donator
#8 FireWaia: jag tycker det är ball att sladda utan turbo. N/A ftw
paintspot, Donator
Min första bil var en Volvo 740, det var skitkul att sladda runt i den. Men man behöver ju inte göra det till sin identitet för det.
Bvitamin, Donator
#6 mesthemlig: Den bilen är inte direkt billig om du tittar under huven. Karossen däremot, är billig. Perfekt till drifting eftersom det finns billigare reservdelar. Kör du sönder hela bilen, så är de bara å flytta över hela motorpaketet, växellåda och drivlina till nästa bil
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|