Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
envelope91, Donator
Hatar hela Sverige honom eller är det lite extra på existenz? jag har ingen vidare koll på det nuvarande politiska läget! :O
Herr-Status, Donator
Tycker man varannan dag läser om förskolenivåer i riksdagen..
Fest4ever, Donator
Jag tycker det är jävligt omoget...
Jävligt dålig stil av dem att låsa ut dem så gott dom kan i regeringen också...Har aldrig skämts så mkt över att vara Svensk som nu. Vi är ett jävla skämt till land som övriga världen skrattar åt.
Ultima, Donator
Hade någon förväntat sig motsatsen?
ORANGEtm, Donator
#3 envelope91: Extra mycket på existenz det här är lite utav nya tiders forum
alez, Donator
"– Nej, vi har inte sett någon inbjudan. Dock är det stort att fylla 60 så jag är övertygad om att Jimmie Åkesson önskar grattis och hoppas att han får möjlighet att gå i pension vid 61, säger Åkessons politiske sekreterare Mikael Eriksson till Nyheter24."
haha så jävla bra
Sketcher, Donator
#7 ORANGEtm:
Det är ett ganska vanligt mönster med mindre mod-censurering och åsiktsreglering.
Fast hur kan det vara jobbigt med åsikter när du ändå VET att alla har fel.
Y4wN, Donator
#5 Fest4ever: Skäms också över att vara svensk när Jimmie inte får gå på kalas :(
motherbrain, Donator
Tror nog Jimmie bryr sig lika mycket som jag bryr mig, vilket är ungefär ingenting alls
vafan193, Donator
Seriöst, vem bryr sig? Det är hans födelsedagsfest. Vilka som ska närvara är givetvis upp till honom.
paj1, Donator
Ty för inv.
finnen1, Donator
#10 Y4wN: Handlar mer om att allt dom gör i riksdagen mot SD är så oerhört odemokratiskt, därav skäms man.
Skazze
mog1 med mobb1ng i r1ksdageN
Göstav_Sötnows, Donator
Detta är så fruktansvärt jävla kul, får många flashbacks till förskolan då folk blev skitsura när de inte blev bjudna.... inc mig x'(
Session13, Donator
Bra förebilder för dagens unga. Tumme upp.
Ranaki, Donator
#18 Session13: ja, säg nej till nazism annars får vi den här i Sverige också
Session13, Donator
#19 Ranaki: Hur många judar har Åkesson dödat?
Hur många gånger har han förnekat eller prisat förintelsen?
Börjar tröttna på att man tillskriver människor grupptillhörighet utan bevis.
Partiet må ha varit nazistiskt i början, men bara på grund av det borde du prisa Jimmie som lyckades ändra hela den riktningen.
Han har reformerat partiet och de som fortfarande uttrycker de gamla värderingarna utesluts en efter en.
Ranaki, Donator
#20 Session13: alla sdare är inte nazister men alla nazister röstar SD
pattolle, Donator
De som blev tappade som liten röstar på S.
wuedde, Donator
Bjöd han alla? Jag fick heller ingen inbjudan, inte fan bölar jag för det.
Daijahaden, Donator
#21 Ranaki: Njae. De flesta nassar röstar nog SVP. SD är ju ett globalistiskt och zionistiskt förrädarparti vars mål det är att sätta alla vita män i gruvor där vi mjölkas på vår sperma och överlägsna gener, trodde alla här redan visste det.
Alla vänstermänniskor är inte för våldtäkt och ett utmattande utav arbetarklassen. Men alla röstar de för partier som tyst ser på när frukten utav deras invandringspolitik leder till våldtäktsvågor över hela landet. Alla röster de för partier som med ena handen tömmer arbetarens fickor och med den andra ger innehållet till karriärs-politiker, migranter och postmoderna ideologer.
Vill du leka?
finnen1, Donator
#25 Daijahaden: +1
holydiverr, Donator
#19 Ranaki: Tänk om jag gillar nationalsocialism? ;)
Ultima, Donator
#21 Ranaki: skulle snarare säga att nazister röstar på Svenskarnas Parti
Tonkaztorm, Donator
#21 Ranaki: Ska vi inte förbjuda VP och Fi också? Där röstar alla kommunister... Om man tänker på alla människors lika värde så bör kommunism komma upp som prioritet 1 att undvika.. Hela Sverige är uppbyggt på känslor och slagord. Inte logik och fakta.
Vi har facsister på vara gator. Dom är dock röda.
NecroDhalia, Donator
Tårta? Jimmie Åkesson...? Hmm, fick någon sorts deja vu här..
NecroDhalia, Donator
#25 Daijahaden: #29 Ultima:
Det är lite svårt att rösta på ett parti som ej längre finns?
Ultima, Donator
#33 NecroDhalia: ok, det hade jag inte en aning om.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|