Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Gibblo, Donator
Ja dessa kristna huliganer måste verkligen prioriteras att få bort.. Samhällspriotering level 9000 -.-
Ljungblad, Donator
#1 Gibblo: Kristna eller muslimer - illegal som illegal.
Muppkrigare, Donator
när polisen för en gång skull gör något vettigt, får dem bara kritik xD
3mm3_4, Donator
Du är ju dörren öppen för att söka i moskéer, bra taktik att börja med en kyrka.
Ranaki, Donator
#1 Gibblo: Men de har ju samma hudfärg, kultur och herkomst som muslimska invandrare?
lajnet, Donator
#1 Gibblo: Säger som Ranaki, vafan har deras tro med de här att göra? Har du inte rätt till att vara i Sverige så ska du ut, oavsett hudfärg, läggning eller frisyr.
Hystericuz, Donator
#5 Ranaki: Hur vet du det? Står inget om hudfärg, kultur, härkomst eller religion i den länkade texten iallafall.
Spectral-v2, Donator
#1 Gibblo: Varför är deras religion relevant i sammanhanget? Skulle dom få stanna just för att dom är kristna ?
Gibblo, Donator
#2 Ljungblad: #2 Ljungblad: #5 Ranaki: #6 lajnet: #8 Spectral-v2:
Det är oftast de som gör minst väsen som blir lätta offer för farbror polis. Hur kommer det sig att polisen inte går in i slumområden och haffar folk?
För att de inte vågar, utan låter gangstrarna härja fritt istället.
Ranaki, varför drar du upp hudfärg?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|