Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Fallos, Donator
Amen vafan Kalle! Vi har ju sagt åt dig att hålla dig ifrån brudar i hissarna ju!
f_4, Donator
"ung pojke" lol
keyar, Donator
Uhm, antingen säger man ung man, ungdom eller pojke, inte ung pojke.
För jag tvivlar jävligt mycket på att det var en ~6-åring(vilket för mig är en ung pojke) som gjorde det.
Sen tvivlar jag iofs även på att det var en "pojke". Benämningen pojke tycker iaf jag att man är upp till kanske 13 eller nåt, efter det bör man kallas ungdom eller bara kille/man.
Men jaja, spelar väl ingen direkt roll antar jag.
-RymdMyra-, Donator
#4 keyar: Hen kanske identifierar sig som en ung pojke.
uffelpuff, Donator
idag är man väl pojke till nånstans uppe i 40 års åldern? sen blir man ungdom.
iaf om man härstammar från ickenordiskt land.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#1 Fallos #3 f_4 #6 uffelpuff:
Så kommer det fram att ungjäveln är vit och hyllar nazzar och helt plötsligt blir han försvarbar. =)
f_4, Donator
#7 JohanSten: Jaså, blir han?
Om du ska betta pengar på detta dock, tror du det var en nazist eller en arab som våldtog?
Fallos, Donator
#7 JohanSten: Har aldrig sagt att det skulle vara så, det är du som förutsätter det tydligen. Men vad tror du egentligen, du verkar ju veta allt :-) Du och Ranaki verkar ju veta allt!
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#9 Fallos: Tänk vad svårt det skulle bli för dig att försöka lägga skit på mig om Ranaki inte fanns att klumpa ihop alla oönskade med... Klockers metafor för övrigt, va? =')
Men jag menar; hur stor är chansen att du hade kallat LV-mördaren för en förvirrad (!) gammal gubbe som var trött på skit om han inte varit kritvit?
Men nej då; klart Kalle är oskyldig i alla lägen. Det vanligaste namnet i våldtäktsdomar häromåret var väl Erik? Då ska man inte lägga skit på Kalle, ju.
finnen1, Donator
#10 JohanSten: Jösses vad du är förvirrad :D
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#11 finnen1: "Det var inte mitt fel; jag var bara förvirrad och regeringen suger ju dase!"
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|