Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
reqz, Donator
Jag undrar lite varför folk är sådana idioter och kör i en sådan hög hastighet om dom ej ser något?....Vissa borde ej ha körkort.
holydiverr, Donator
Varför inte springa till sidan av vägen o försöka varna folk? lel
PerfA, Donator
Folk dör? Hur många dog egentligen?
Ylicow, Donator
Haha han kom på först efter en minut att han kanske skulle försöka göra nåt.. internet måste ju ha sitt i guess.
Och håller med #1
Toobbe, Donator
Skulle inte ställa mig i närheten o försöka veva och rädda någon. Som dom kör så hade man blivit påkörd rätt så fort
xinerleet, Donator
Ah men jag kör väl snabbt även fast jag inte ser något 10 meter framför bilen, borde nog gå rätt bra, har ju aldrig krockat innan hehe
Skazze
#4 dolohov: ja då dog ju folk
Tomcat13, Donator
#1 reqz: Precis det som hände vid olyckorna på tranarpsbron för ett par år sedan. Tjock dimma, hal bro och en jäkla massa olyckor.. Till och med räddningstjänsten blev omkörda av bilarna när dom ryckte ut till platsen.
irre, Donator
Filma de som krockar > Springa och varna folk att sänka hastigheten
Vad gör man inte för likes liksom.
intekvn, Donator
dessutom sommardäck
Eekamouse, Donator
#4 dolohov: #8 Skazze: Hur vet ni ens att det där är samma olycka? Sånt här händer årligen, över stora delar i världen. Denna olyckan känner jag inte igen, jag tror den är nyare än den som nr 4 länkade till, och därför vet vi inte hur många som dog. Jag tycker jag ser åtminstone 2 som BORDE dött.
siimbs, Donator
#13 Eekamouse: kopierar man nyhetstiteln i artikeln #4 länkade och googlar så kommer man till samma klipp, så personen som laddade upp klippet för ''3 dagar sen'' är nog bara ute efter views genom att få folk att tro det är en ny olycka.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|