Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
fittcp, Donator
Som att glida igenom en tarm. Såg inte så jävla effektivt ut dock.
Ultima, Donator
USA behöver nog lite större radie på den..
Psych0naut, Donator
Det blir ju intressant när många med panik ska ta sig ned i de där, lär bli en riktig korvstoppning, tills ett fetto fastnar i övre ringen och ingen kommer ned.
Keffin, Donator
Blir nog ingen succé detta :D
fatrak, Donator
haha 100 våningshus och sen fastnar nått fetto i botten. GG grillad korv 5 minuter senare
hefta, Donator
Möjligt att något i den stilen hade fungerat om människorna i byggnaden är väl förberedda på hur den fungerar. En människa i panik kommer säkert på ett sätt att fastna i tarmen. En korpulent människa kan bli problem.
Gibblo, Donator
Den varianten finns på många färjor och den fungerar utmärkt med panik. Bara att hoppa, har testat själv.
27slak, Donator
Fetton sist i kön!
SmE, Donator
Skulle aldrig fungera i Sverige, någon överviktig skulle känna sig "offended" och idén skulle skrotas.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|