Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Psych0naut, Donator
Det absolut första jag tänkte på när jag skulle köra kampanjen var typ "Fan vad tyst det är".. Det är meningen att man ska vara mitt i köttkvarnen på Normandies stränder och man hör nästan bara sitt eget vapen och karaktärernas röster.
Jag vet inte om jag hade någon bugg men jag hörde knappt fiendens vapen. Det kändes otroligt tamt.
SmoKeY_355, Donator
Trodde jag skulle digga detta, men icke! Jag är faktiskt mer av en "jet-packer" tbh. För få banor och för lite variation i detta CoD tyvärr
jägarn, Donator
Tur att man inte köpte skiten.
Flapflapflap, Donator
Hur kan folk fortfarande bli lurade av alla cod reskins? Det är samma spelmotor och grafik som mw2, vilket släpptes för 8 år sedan. Snacka om att activision mjölkar skiten ur det hela
jägarn, Donator
#4 Flapflapflap: Haha indeed. Tyckte att grafiken såg skit ut
Iizkwl, Donator
Var typ nära på att köpa det, trots att jag inte köpt något cod på 4 år nu. ww2 lät lockande. Kollade två youtubeklipp på mp gameplay, det såg verkligen exakt likadant ut som Black ops 2 som släpptes då. Trodde de faktiskt skulle göra något nytt denna gången, men blä, igen.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|