Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
novakk, Donator
Normala människors livstid: Växer upp med kompisar, går i skolan, går ur gymnasiet, hittar en flickvän, hittar ett jobb, gör slut med sin flickvän, är ledsna pga dom gjorde slut, hittar en ny flickvän, gifter sig, köper hus, skaffar barn, köper bil, husvagn, båt, ser sina barn växa upp och få sina egna liv, skola, flickvänner, jobb osv.
Jag: Spelar spel 12 timmar om dagen sedan 2007
SmoKeY_355, Donator
#1 novakk: Vad sägs om att skaffa ett jobb...?
novakk, Donator
#2 SmoKeY_355: hahahahahahahahahahahaha
swedz, Donator
#2 SmoKeY_355: Tänkte först skriva "+1" men såg sedan användarnamnet
fotboll123, Donator
killar gråter on average 1 gång i månaden? Kan inte minnas senast jag såg en snubbe gråta
Blomman, Donator
#6 fotboll123: Statistik går alltid att trixa med. Självklart gråter inte alla killar en gång i månaden, men drar man ut det på ett år eller en livstid kanske det stämmer. Vissa perioder av livet kanske man gråter flera gånger i månaden.
fotboll123, Donator
#7 Blomman: funderar lite på när. En avrage snubbe bör ju inte gråta till film, iaf den kretsen jag har runt mig. Enda gången de gråter är på fyllan vid väldigt känslosamma stunder så som dödsfall, förhållande. Detta är också otroligt sällan. Därför jag undrar lite om folk sitter och gråter för sig själva eller om statistiken helt enkelt är bullshit.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|