Länkar Forum
Nyaste länkarna Filmer Bilder Hemsidor Flash Ljud Spel

Film   Tänka sig.. Dasspapper funkar inte för självmord! Tillbaka
Kommentarer 18 kommentarer, 5758 klick.

Raderar...
Daijahaden, Donator 2018-03-16 12:39 | #1
Rekommenderar alla som fortfarande använder dasspapper att faktiskt överväga självmord. Ni gillar ju uppenbarligen redan att pina er själva.

Det är 2018 folks. Använd våtservetter. Mindre blod mindre kladd.
summerof69, Donator 2018-03-16 13:06 | #2
#1 Daijahaden: Uhm. Man vill väl bli torr i röven. Inte fuktig
nexiee, Donator 2018-03-16 14:00 | #3
#2 summerof69: prova torka med vanligt papper sen när du är klar ta en våtservett så får du se hur mycket skit du går runt med i kalsongerna.
Daijahaden, Donator 2018-03-16 14:46 | #4
#2 summerof69: Smaken är ju som baken, kluven och (om du använder toalettpapper) täckt i lager av torkad skit. Våtservetter är helt enkelt mer hygieniskt, för att inte tala om skönare att använda.
Eekamouse, Donator 2018-03-16 16:44 | #5
#4 Daijahaden: #3 nexiee: #1 Daijahaden: Men våtservetter är mycket sämre ekologiskt sätt. Mycket. Hoppas verkligen inte ni slänger dem i toaletten.. så då har ni alltså en soptunna full med bajsvåtservetter? Eller ni går ut och slänger efter varje bajsning?
SmoKeY_355, Donator 2018-03-16 17:44 | #6
Vem fan använder våtservetter? Ni går alltså runt med ett paket våtservetter när ni ska ut/bort? Jag menar... vem har de hemma?
mrfish, Donator 2018-03-16 17:54 | #7
#1 Daijahaden: Blöt ner pappret bara så är problemet löst. Så kan du spola ner det sedan också.
Inlägget är borttaget 2018-03-16 17:59 | #8
Pie, Donator 2018-03-16 18:02 | #9
klart det funkar hundra lager eller så så är det nog hållbart nog
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw 2018-03-16 18:19 | #10
#5 Eekamouse: #7 mrfish:
+1
Daijahaden, Donator 2018-03-16 18:40 | #11
#5 Eekamouse: Den enda ekologin jag bryr mig om i det här fallet är det ack så ömtåliga ekosystemet i min bajjravin, och där är jag skarpt emot all form av skogsskövling (vilket man slipper med våtservetter).

Men ah jag gör som grekerna och lägger det i tunnan. Servetterna är ju parfymerade och skiter gör jag inte oftare än en kanske två gånger i v, så är ju inte som att det läggs på hög.

#7 mrfish: Please tror du inte jag har testat... Blöter du pappersservetter så sitter du med bajstäckta händer och ett överraskningsfinger i analen innan du vet ordet av det.
Sure de går la an nån gång ibland när bruden vill experimentera, men INTE under mina regelbundna toabesök.

#6 SmoKeY_355: Ah vi går runt med ett packet våtservetter i en fannypack varje dag, 24/7, alltid redo...

Knappast. Råkar du hamna hos någon ociviliserad barbar så får du "bita i det torra pappret" och torka dig blodig i röven som resten av er vildar.

Nästa gång ni är i butiken, köp med er ett packe hem de finns till och med förpackningar utan babyansikten på (för er lite smått osäkra över er sexualitet). Tänd lite doftljus, sätt på lite Mozart och börja torka. Ni kommer få ett "aha" moment, jag lovar.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw 2018-03-16 20:09 | #12
#11 Daijahaden: Jag beklagar å det allra högsta att du inte får skita oftare än så, och det gör dig säkert både seg och irritabel ofta. Det är dock en inte alltför vanlig situation att ha så utspridd och därmed antagligen kraftig och/eller svår avföring, vilket kan förklara din situation med toapapper och känsliga blodkärl, och därför finner jag det orimligt att du applicerar detta på alla i det avseendet mer normalskapta till den grad att du påstår att de är barbarer som pinar sig själva och lika gärna kan överväga självmord.

FFS, dude.

Det låter som att du kan behöva lite bättre papper, förresten. Prova Serla eller något annat som tål att blötas, om du känner för att bli en aning miljövänligare än med våtservetter, och sluta döma allt papper i världen efter ditt skitmärke. =')
gallogrupp, Donator 2018-03-16 20:09 | #13
Jag är mest fascinerad över vad alla har för rövhål där skiten tycks fastna precis överallt, en normal skitning för mig krävs inte ens en torkning, men man kör alltid en kontroll och oftast är papperet i samma nyans som innan torkning.
Sen har man ju sina sämre dagar då det blir 2-3 tork.
Har prövat avsluta med ett blött tork nån gång och då snackar vi absolut minimalt med skit, knappt så det syns med blotta ögat.

Men jag har då ett rejält arbete och ingen jävla genusforskare så det krävs en dusch varje dag och renlig som man är vispar man runt lite runt rövhålet för att få allt rent.
SmoKeY_355, Donator 2018-03-16 22:20 | #14
#13 gallogrupp: "Ibland behövs de inte ens"? Sitter du och filmar röven när du skitit och tänkt "Fan ser inget skit runt rövhålet, då slipper jag torka mig, perfekt"
Daijahaden, Donator 2018-03-17 01:00 | #15
#12 JohanSten: Du ser Johan. Det var exakt därför jag valde att göra slut på vårt existenzförhållande. Du tar allting så bokstavligt. Slappna av lite förfan. Du förstår ibland säger jag saker jag inte riktigt menar, typ överdriver dem för humoristisk effekt.

Tycker jag att alla papperstorkare bör begå självmord? Nej självklart inte.

Det hade satt alldeles för stor press på vår sjukvård osv. Det hade varit mycket bättre om vi bara kunde sätta er i läger med de andra barbarerna (t,ex folk som knäcker med knogarna) och lät er papperstorka er i arslet tills ni dog av förblödning.

1-2 gånger i veckan är fullkomligt hälsosam och naturlig bajsfrekvens (tro mig jag har kollat up this shiet). Ju nyttigare och mer fiberrik kost du äter desto mindre skiter du FACT! Jag skiter inte för nöjets skull Johan. Jag skiter därför att jag behöver. Blodet är ett resultat av ett symtom jag döpt "prinsessan på stjärten syndrom". Mitt arsle är så vant vid silkeslena mjuka våtservetter att den reagerar på toapapper som om det vore sandpapper.

Iaf. Jag försöker bara hjälpa er, hjälpa mig, hjälpa er själva. Köp våtservetter. Testa, bara en gång räcker.

Heaven is just a whipe away mon ami.
summerof69, Donator 2018-03-17 07:34 | #16
#3 nexiee: #4 Daijahaden: Har använt våtservetter då toalettpappret tagit slut ibland. Man får absolut inte kasta dom i toaletten.

Sen så använder ja inte torrt papper. Man blöter ju skiten först och sen torkar. Torrt papper använder man dom sista två torken :')
mrfish, Donator 2018-03-17 10:10 | #17
#11 Daijahaden: Men vik pappret då. Det är väl klart som korvspad att det inte fungerar att bara blöta det som det är.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw 2018-03-17 11:45 | #18
#15 Daijahaden: Helt rätt; det finns absolut ingen nivå av humor i mitt sätt att nitiskt dekonstruera dina överdrivna och därmed sinnessjuka resonemang. ;) Jag kanske ska börja lägga ord i munnen på dig, eller hitta en massa goja "mellan raderna" där inget egentligen fanns för att visa världen vilken stor debattör jag är. Hellre det än att vara så jävla bokstavlig, va?

Åh, jag slår vad om att det finns massor av läkare som håller med dig. Men eftersom du är självdiagnosticerad med PPSS och fullt medveten om att de flesta inte lider av detta, så blir din högst ihärdiga rekommendation i syfte att "rädda" oss en aning ologisk.

En fuktig finish kan vara bra innan man torkar helt torrt, men lo and behold: toapapper och en skvätt kranvatten, och ingen vuxen mans bajs i sopkorgen. Men jag tänker inte yrka på självmord för att mitt sätt att torka röven inte faller dig i smaken (ogillar själva känslan av genuina våtservetter där bak, för övrigt).

wipe*, och glöm inte kommatecken din jävla rasist.

OnT: Hänga sig med toapapper, haha vilken idiot. :D

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera,
registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.


Copyright Existenz- All rights reserved.
Det tog 0.014645 sekunder för 6 ninjor att ha ihjäl 18 samurajer!


Donera Mera! Ghoul