Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
NecroDhalia, Donator
Burka-förbud...ptja, skicka böterna till männen istället som tvingar kvinnorna ta på sig skiten.
Shawaam, Donator
Bra skit där, Danmark!
mongolideN, Donator
Danskarna gör rätt. Dags för Sverige att ta över Danmarks politik.
Fullbordad, Donator
Jävla idioter. Hur snabbt tror de nu att det tar för grupper som IS att radikalisera barn som separeras från samhället i ung ålder på grund av ursprung.
Vad är nästa steg? Markera deras ID handlingar att de är muslimer och tvinga dem bära kläder med halvmånar?
Illidaneenbot, Donator
#5 Fullbordad: vafan.. det är ju en briljant idé! Då kan man ju se vilka som är med i IS? Varför har ingen tänkt på detta innan för? :^)
Jaycob, Donator
Trots allt detta faller födelseantalen ohyggligt fort i Danmark. Ser inte bra ut för dem om 5-10 år när 2 årskurser står tomma.
JapeK, Donator
#5 Fullbordad: Tjao till skillnad från Sverige så verkar det som att Danmark iallafall försöker INTEGRERA dem och inte tvärtom, vilket Sverige gör genom att inte jobba särskilt bra alls för att de ska lära sig hur det fungerar här. Någonsin funderat på varför alla ghetton/no-go zoner finns, varför moskéer slås upp lite här o var nu osv? Blir ganska lätt för dem att hålla sig för sig själva då och inte behöva interagera med "svenskar".
Mozq, Donator
Lite off-topic, men PeterSweden är fan helt efterbliven.
regino, Donator
riktigt bra!
Och #2 +1 :D
Shawaam, Donator
#2 NecroDhalia: De äldre kvinnorna är de hårdaste med dessa regler.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|