Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
GeneralFifan, Donator
Inte för att jag har stor koll på Tesla när den är utanför min prisram, men. Dessa moderna bilar känner ju för fan av hur mycket körsträcka den har kvar samt har koll på alla laddstationer och mackar i landet. Någon lustigkurre som varit i farten.
KTMmarkus, Donator
#5 GeneralFifan: Du menar precis som i princip alla bilar har en tankmätare och mackar finns överallt, och folk ändå kör soppatorsk?
wraith, Donator
Haha fantastisk bild.
Tim, Operatör, Donator
#6 KTMmarkus: Lol'd!
neger1, Donator
#6 KTMmarkus: Mind=Blown
RobWobwob, Donator
Riktigt klantigt av föraren. Det är mycket tydligt och exakt hur långt man kommer
Fallos, Donator
#12 RobWobwob: Haha.. Samma sätt som folk får soppatorsk menar du? Han kanske inte hittade en laddstation, det finns inte laddstationer riktigt överallt ännu även om det byggs ut varje dag fler o fler.
GeneralFifan, Donator
#6 KTMmarkus: Lite sent ute men visst du har rätt. Även moderna bränslebilar visar en någorlunda förutspådd körsträcka. Tyvärr inte alla som sitter på den funktionen. En klassisk bränslenivåmätare är dock inte lika lätt att handskas med för alla då det kräver en del kunskap om bilen du kör också.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|