Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
whatwhat, Donator
Tänk om det vore så härligt att man via kontakter kunde släppa ut 10 000 fiskar för priset av 250 000 och göra ett stort PR jippo av det så hela staden vet att ''Dom försöker fixa stadens flod'' sen med hjälp av politiker och media senare kräva folk som bor längst med floden att göra en undersökning gjord av mig för 500 000 kronor per person.
Sen dom sålde Vice har dom blivit allt annat än objektiva, Ta upp vem som slängde i fisken i vattnet och tvingar folk att betala istället.
Ultima, Donator
man behöver ju inte direkt fråga "henne" vem "hon" röstade på iaf :P
arle, Donator
Så Trump tower har bättre AC. Ok
Pylver, Donator
#1 whatwhat: Försöket att återskapa en population av fiskar i floden och "Clean Water Act" har ingenting med varandra att göra.
Varför sitter och du och rapar ur dig rent nonsens när du uppenbarligen inte har en jävla aning om vad du pratar om?
larry, Donator
#5 Pylver: "Varför sitter och du och rapar ur dig rent nonsens när du uppenbarligen inte har en jävla aning om vad du pratar om?"
är det inte så internet fungerar?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|