Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
Corporalen, Donator
Sätt triangel då. Tänker inte rapportera för sist jag gjorde det så gjorde ni ingenting åt det.
keyar, Donator
#2 Corporalen: Triangel för vad? Är väl bara "djurvänner" som tar vid sig och då kan man tycka att titeln räcker ganska så bra.
f_4, Donator
#2 Corporalen: Om du behöver varningstriangel trots den tydliga titeln så har jag tråkiga nyheter, du är efterbliven.
mauden, Donator
#4 f_4: hahaha
Inlägget är borttaget
dragonsaur, Donator
#1 Jag fattar vad du menar och skullehålla med MEN denna titel mannen-
Btw vilken jävla deepthroat queen
Någon orm person som vet ungefär hur länge en orm lever på ett sådant byta fattar de kan leva as länge som krokodiler som ba chillar i solen utan mat på länge. Men tänkte mer en aktiv orm.
mauden, Donator
#7 dragonsaur: Hur aktiv menar du då? En orm som går på yoga 2 ggr i veckan men som kanske inte tackar nej till alla lighta upp en gås och som chillar i solen ibland? Eller typ en jätteaktiv orm som kör både kondition och styrka och som följer kostcirkeln väldigt strikt?
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#2 Corporalen: Och som jag sa sist: Nej, jag tänker inte sätta en triangel då denna ska vara befogad.
Men jag hade faktiskt dig i åtanke och poängterade nu i titeln att de var levande.
Detta borde vara belägg nog för dig att inte klicka.
Halliii, Donator
#9 Roger: Ifall det räcker med titeln behöver det inte va trianglar på "Pornografi:" heller
motherbrain, Donator
#9 Roger: #2 Corporalen: Gör som jag, läs på saker o ting INNAN du klickar, förstår inte hur folk hej vilt bara klickar på saker o ting utan att se vad det är först! :D
Pew_Pew_You, Donatorr
#11 motherbrain: Men YOLO och sånt :(
TreK, Donator
#11 motherbrain: Enligt den tesen så behöver man aldrig varningstriangel.
"Kille blir halshuggen med slö machete [VARNING]"
Är ju inte så svårt att veta vad som händer i den videon heller.
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#10 Halliii: Trianglarna finns där av skälen att visa saker som kan vara stötande eller olämpligt att titta på bland folk.
Detta är knappast något som kan jämföras med en avrättning.
Klarar du inte ens att se hur naturen fungerar så är tyvärr inte detta rätt ställe att browsa länkar på.
Corporalen, Donator
#14 Roger: Fast detta är knappast naturen då mössen försätts i en situaton som de inte kan rymma ifrån. Instängda med ormen. Jättenaturligt Roger. Alla ormar bor i akvarium i naturen och mössen bara ramlar ner till dem helt naturligt.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|