Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Yawnteh
Jävlar vilken röst han har där. Han verkar jävligt skum måste jag säga och speciellt när han började snacka om att hans mamma dog.
Jsson, Donator
#3 - Han förklarar ju varför de började slåss
trulyawesome
MyttarN ^^ , han säger att han fick ett slag på käken men det var ju typ på bröstet :D
E.B.G FTW!
Arakanox, Admin, Donator
Fyfan vad jobbigt, gubbens röst var ju så jävla irriterande!
lolwill
hahaha xD vilken jävla sköning :D, better be pissed of then pissed on!
krel
hahahahahahah jag började asgarva, fyfan va underbar.
att han va sådär galen hade jag inte föreställt mig
Masken, Vip, Donator
Helt sjukt va likt han i Water boy med Adam Sandler han låter!!
Antihero, Donator
jag lyfter på hatten för den gubben ,bra jobbat på bussen, full pott :-)
masteh, Donator
om jag ändå kunde vara hälften så cool som han.. :'|
Someone
någon som orkar skriva en sammanfattning av vad han säger ? orkar inte lyssna på han. Har varit ganska lat idag :P
kattvalpen
And then i said u gonna get a Vietnam now mother, and i wiped hes but so fast and so quick so pretty, i hit em with the Mohammed Ali left right left i did the Ali shuffle and then i footballed him in the head and then i stopped him and e was knocked out for twenty two and a halv minute
är ingen mästare på engelska Lr stavning så ha överseende :D
är doock osäker på om han sa som jag skrev i början
men det var kung sagt
Kroonofogden, Donator
#16
Han berättar varför han och den svarte ynglingen(!) började slåss, basicly. Han hade pratat med en vän om att han skulle få sina skor polerade inför sin mammas begravning sin son, uppenbarligen. Och den mörkhyade främlingen blivit fly förbannat av detta. "My boy is gonna shine them for me."
Under slaveritiden i Amerika så kallade man svarta män för "boy", vilket afroamerikanen anser att EBM menar, aka att EMB är rasist. Efter att EBM försöker förklara att han inte alls menade det på det viset, utbröt slagsmålet.
Snipp snapp snut, så var sagan slut.
galeg
Han behöver cash så att han kan anlita en kurator och leva resten av sitt liv med ett lugnare sinne. Vietnamkriget var nog inte så nyttigt för honom.
Akkel
Fyfan va det finns galna Vietnam veteraner i USA. Helt galna.
paul.denton
jävlar vilken tuff gubbe men jag undrar om allt han sa va sant liksom
krel
men va som ändå va roligast var ju att den mörkhyade mannen åker in på kåken igen :D
Alpine
Blev fan tårögd när han börja om sin mamma och sen när han sa att vietnamkriget gjorde han helt galen ett bra tag efteråt. Sen säger han att presidenten ska kalla av kriget(han gillade obama fast att han är svart så ingen rassegubbe det här inte).
Fan så skönt att det verkade sluta rätt :) Han är hjälte nu den söta snubben.
magnusday
Haha, awesomelevel dropped -1 för allt myttande men han är fortfarande pretty damn awesome
karleboi
Haha fan va lost han verkar va :)
legoknekt
Rätt bakis idag men det var ju afroamerikanens tredje brott samt att han var ute villkorligt och att han bar på en kniv då som han muppade om på bussen.
EBM bar på kniv med men iom att han är pensionär så får han lagligt bära det i vissa stater.
Raukafettan
Någon som har länk till själva slagsmålet? Hade vart riktigt najs att se veteranen äga upp idioten!
nillodill
Han är king. Vill gärna påpeka att jag satte en fot på att han var Vietnamveteran under andra filmen, är lagom nöjd över mig själv nu :-)
TONO, Donator
'' I was talking to bob my white friend '' hahaha wtf men gubben är legen.. wait for it.. wait for it.. dary!
regino, Donator
dont fuck with old senior citizents god bless the usa! haha
triggan
#34 Sa han inte "my wifes friend" ?
hur som helst this guy is a fucking legend!
Rawr!
:/ Jag får inget ljud på videon av nån konstig anledning.. Har testat med massor av olika, men BARA när det är intervjuen det inte funkar -.-
waer3z, Donator
"I'm happy Bush's not in the office"
underbart och vågad sagt ;D
Tanner, Donator
Är det möjligt att adoptera denna gubbe till min farfar?
p0skegg, Donator
"better to be pissed of than pissed on" HAHA. ohhh snap!
masteh, Donator
Rly any one who beats a ni.... is my hero
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|