Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
BOBemil, Donator
Och där räddade hon världen! Vår lilla Greta det där!
fittcp, Donator
greta assburger.
Snussen, Donator
Besvikelsen när man inte hört något om Greta på ett bra tag och hoppades att covid hade gjort något bra :(
Ranaki, Donator
#4 kungzoo130: tänk att försöka diskutera med folk som tycker att Trump sköter Corona och Global Warming bra. Det sliter hårt på en
kIMMEN, Donator
#5 Ranaki: Tror du att hon hade sett fräschare ut om hon diskuterat med folk som tycker att Löfven och Isabella sköter Corona resp "Global Warming" bra?
Ranaki, Donator
#6 kIMMEN: lol, ja. De erkänner att det är problem som måste göras något åt, samt att de faktiskt gör något åt det.
Snivlem, Donator
Ranaki det vandrande exemplet på en uppsjö kognitiva problem...https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cognitive_biases
Ranaki, Donator
#8 Snivlem: snarare omvänt.
Gothamjoke, Donator
Nu mår hon bra, Greta. Tillbaka till rampljuset.
Hoolmaren, Donator
125 000 är ju typ hela EU om inte de lyssnar nu är det ingen demokrati
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#3 Snussen: Haha fan alltså... En unge drar runt och ber folk lyssna på forskare och ta hand om miljön vi lever i, och du hoppas att hon dör i sjukdom. Friskt. Satan vad butthurt man kan vara.
Tuggben, Surgubbe
Bra hon åker runt på turné nu under pågående pandemi, kanoners. Och vad fan håller hon på med ögonen? Har hon tagit tjack eller?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|