Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
Tuggben, Surgubbe
Verkar bara krylla av odrägliga människor där, Livros står i täten såklart. Han som äger banan, älskar när han ska säga vinnarna, han har inte hört talas om någon av dessa stolpskott, och med rätta. Fy för satan, alla av de här skulle behöva ut i arbetslivet ett par år. Enda jag har respekt för och gillar är Sungen och han fick vi knappt se.
arle, Donator
Riktigt bra faktiskt. Visste inte vilka några av dessa youtubers var men hitta flera sköna där.
Verkar ha varit riktigt lyckat!
Tänk va bra det kan bli när youtubers går ihop o gör något. Dra åt helvete guldtuben och alla mode/smink vloggare.
Ser fram emot en 2.0. Bra jobbat Jonas!
Alux89, Donator
Fyfan va bra! :D
Gibblo, Donator
#2 Tuggben: plus ett
Geten123, Donator
Helt fine content antar jag, vet inte om det är för man får se Jonas så mycket mindre än den andra skiten jag sett. Bra content Jonas! Fortsätt med mindre galla från din pizzabuk och bättre content!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|