Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Riksdaler, Donator
Många stenkastande neandertalare i världen just nu, kanske dags för polisen att börja skjuta alla som är våldsamma utan förvarning.
Zorthar, Donator
#1 Riksdaler: Trodde du var vänster?! Och skulle bortförklara detta med någon passande humanistisk solidaritet.
Riksdaler, Donator
#2 Zorthar: Jag är nog så höger man kan bli utan att vara extremist.
spike_lark, Donator
#3 Riksdaler: Jag är både och faktiskt. Runkar med vänstern, spelar pingis med högern.
wheeler88, Donator
Det är samma individer som skyller sina problem på samhället. När ska de sluta tro saft och bullar löser detta? Jag menar jag har inte sett någon förändring på dessa individer genom kramar. Helt seriöst, för många i Europa vill bara se det brinna idag.
Mojo_dojo, Donator
Vänster? ush, sån "identitetsvänster" är liberaler.
Riktig vänster sätter en kvast i handen på dig eller skickar till till gruvorna i kiruna oavsätt vilken "strukturell" orättvisa du hänvisar till. Alla är kamrater , även halta, lytta, vänsterhänta, kvinnor och folk med exotiska föräldrar, och alla kamrater som inte följer reglerna får bonk
TurD, Uppdaterare, Donator
Precis så det funkar när "fel" reporter kommer till miljonprogrammet även i min stad :) masker, Canada Goose jackor (gärna fake), och stenar/fyrverkerier.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|