Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
Yay, fler foliehattar...
Zorthar, Donator
#1 JohanSten: Du kan kalla det foliehatt konspiration.
Dock kvarstår det faktum att Bidens administration verkligen har pratat om detta.. Man har även uttryckt viljan att beslagta och ge bort ägor från lantbrukare som gåva till afroamerikaner..
De har även nämnt "the great reset" och talar öppet om behovet av den, samtidigt som man avfärdar att det finns någon sådan tanke eller konspiration..
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#2 Zorthar: Det är väl rimligt att jag kallar det vad det är? Bara för att man tar en sak som är sann, stoppar in den bland en massa ljug och lägger till en massa saker som inte alls har sagts i sammanhanget, betyder inte att alltihopa blir sant eller värt att studera närmare. :D Sedan rör det sig inte om hiveminds i politiken, olika personer säger olika saker... Så jävla svårt är det inte.
"Men den här lilla grejen är faktiskt korrekt eller i alla fall nästan korrekt, så du borde inte avfärda att judarna genom feminismen vill utrota den resliga vita rasen som Trump ska försvara genom en militärkupp den 6:e januari 19:e januari 20:e januari 6:e februari 4:e mars..." :D
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|