Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
ionscan, Donator
Om någon här inne vill sammanfatta detta i ett kort stycke så är jag intresserad. Eller är allt bara dravel/käbbel?
Tonkaztorm, Donator
Jag håller med #2, någon kämpe som tagit igenom hela och kan besvara om man ska lägga tid på detta.
twinpat, Donator
kommentarerna och likes/dislikes är avstängda på videon...
jootoo, Donator
Varför är det inte relevant om en som anmält en tidigare blivit dömd för förtal?
Gandi, Donator
#2 ionscan: Bara sett en kvart och det första ämnet, vilket var om att medierna gjorde fel som livesände och kavlade ut namnet på kvinnan som falskt anklagade Lambertz för våldtäckt.
Alla medierna ber om ursäkt för att det namnet blev publicerat och målar upp kvinnan som sveriges största offer. Lambertz är fortfarande ett monster
ronnybond, Donator
jag pausa vid 10 minuter vill inte se eller höra mera. dom är arg på expressen för att dom faktiskt gjorde sitt jobb. och tycker tv4 gjorde ett bra jobb för sände med fördröjning så dom kan censurera.
detta får fan inte bli de nya normala. När media går ut och sänder live än vad fan de handlar är det är deras uppgift visa exakt allt utan censur. hur fan kan ett bolag som censurerar få + i kanten?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|