Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Inlägget är borttaget
Spyzed, Foliehatt
Bästa som Hollywood producerat någonsin. Man kan ju undra varför alla dessa stjärnor uteblev i år ? :D
"Lets go out with a bang, lets have a laugh at your expense.
Shall we?
Remember they are just jokes, we are all gonna die soon, and there's no sequel... so, yeah, remember that."
Fishk, Donator
Fortfarande bra! Men repostas överallt så börjar bli lite tjatig.
Tuggben, Surgubbe
Jag förstår ärligt inte hur han kunde komma undan med det där.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#2 Spyzed: Skulle ju kunna vara någon av de hundra logiska anledningarna, men nej det är en konspiration av en hop transsexuella barnablodsdrickande satanistpedofiler som byter ut presidenter och vetenskapsmän med dubbelgångare så klart.
Om du nu så jävla gärna vill ha en universal fiende beståendes av gubbar i klänning som dricker blod och hänger med småbarn, varför siktar du inte bara in dig på katolska kyrkan och deras nattvard? =) Nejvisstfanja, du är ju kristen fundamentalist så det kan inte vara något problem. Man måste ju respektera hierarkin, eller hur, bidragstagaren?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|