Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Ultima, Donator
Varför fortsätter man ge denna pajasen uppmärksamhet?
Tuggben, Surgubbe
Vilken fitta han verkar vara. Ja ni hörde rätt, jag sa det högt och skrev det!
Ferrie, Donator
#1 Ultima: För pajaser, outsiders och losers är intressanta då det boostar vanliga svenssons och får oss att inse att "jaha nähä mitt jobb på ICA är inte så dåligt trots allt".
joni1601, Donator
Haha lite kul för är i samma ålder som han. Hade för mig att jag skickade en utmaning till honom 2011 om vem som först blev dollarmiljadär bla bla... minns inte exakt. Sökte i min mail och såg att han svarade på det men att min meddelande inte kom med från deras wordpress formulär. Här är screenshot https://ibb.co/5RXt2xZ vet dock inte om detta är emot GDPR osv... tar bort om det är så.
Han tycks ju ha gjort bättre ifrån sig än mig XD, själv har man drivit 3 tech bolag och blivit miljonär på crypto iallafall så nånting har man ju gjort rätt.
Skämt åh sido, var lika naiv som honom 2011 :P nu vette tusan, han känns väldig skum..
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
Är det någon som kan ge mig en crash course i vem detta är, vad han gjort och hur fan han ens får visningar och prenumeranter på YouTube?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|