Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Sanctus, Donator
Som en 3-åring som blir arg när mamma och pappa tar ifrån han sina favoritleksaker som straff när han varit olydig :D
FireWaia, Donator
#4 Spyzed: Desperata spammen, lol.
ronnybond, Donator
#4 Spyzed: Hur går det i Arizona?
FireWaia, Donator
#4 Spyzed: Ja hur gick auditen?
larry, Donator
#4 Spyzed: Du i varje tråd;

Svennisfan, Donator
#9 Spyzed: Varför gör de omräkningen?
Han är ju president i alla bemärkelser.
Eller har du gett upp den lögnen nu?
Spyzed, Foliehatt
#10 Svennisfan: Omräknelse är inte en audit (granskning). Lär dig skillanden.
Jag har 20 äpplen.
Jag räknar om mina äpplen.
Jag har fortfarande 20 äpplen.
Jag GRANSKAR mina äpplen.
Jag upptäcker att 5 äpplen är plast, 3 är glas, och 2 är nektariner.
Slutsats: Jag har 10 äpplen.
Förstod du skillanden? Libs verkar ha väldigt svårt med det.
Audits görs för att hitta och BEVISA alla sätt som demokraterna fuskade på, för att sedan täta alla läckor och fixa alla val-lagar så att det aldrig händer igen.
Det handlar inte om vem som är President, fortfarande. Det handlar om att fixa det trasiga korrupta systemet så att valfusk aldrig någonsin igen sker.
Svennisfan, Donator
#11 Spyzed:
President
Inte president
Förstår du skillnaden?
The worst is yet to come.
Inlägget är borttaget
Spyzed, Foliehatt
#12 Svennisfan: Buyden är fortfarande en skådis, när ska det gå in? Trump ger hints hela tiden;)
Svennisfan, Donator
#14 Spyzed: Ganska många maktlösa människor försöker hävda sådant. Han är en av dem. Du är en annan
Du kanske borde gå till denna länken igen, och googla termen lite. Du kan lära dig mycket: http://existenz.se/out.php?id=226200
ronnybond, Donator
#9 Spyzed: okej, räkna med CIA's egen Steve Bannon hoppar in på timcast när dom har ett resultat. Han lät väldigt övertygad om sin sak iaf. på deras members hemsida snacka dom bara om valet i princip.
Spyzed, Foliehatt
#16 ronnybond: Timing is everything!
ronnybond, Donator
#17 Spyzed: kanske, ja ser inte hur dom ska övertyga världen utan att de går åt helvete att Trump vann. Om han gjorde det. hur fan ska man klura ut det?
inte så att CNN c.o kommer vara med på det. Antar de e därför dom redan skapat en grupp att söka "tenorister" hemma i USA. Så vet inte hur de inte blir inbördes krig om Steve har rätt.
med tanke på att vi på något sätt borde döda USA deep state, medans vi inte ger Kina den makt dom kommer få om USA faller.
där av Great reset tror att Kina tar makt redan 2025 istället för 2028.
Hoppas du också som mig försöker lära dig hur man odlar mat åt sig själv. ja ser inte hur detta ska utspela sig utan ett satans kaos.
för ja tror att Steve & Trump är med på Great reset och dom är där för att skapa kaos. biden är för dum för att förstå han vann genom att andra fuskade för honom
FireWaia, Donator
#18 ronnybond: Såhrnser offer för videovåld ut, stoppa VHS’erna innan fler blir vilse i en filmvärld och inte kan skilja på dikt och verklighet!
Hehehe 😂
raggarsvin90, Donator
#14 Spyzed: Hahaha älskar hans hints. Som när han sa att Joe är som förbytt och inte sig själv längre.
Skulle va så kul att se minen på alla. Kommer bara stå i bakgrunden och flina. Riktigt kul även för de som förkastat vad jag antytt. Man får komma ihåg att vara ödmjuk, för annars blir man en dryg en.
FireWaia, Donator
#20 raggarsvin90: Du dumjävel, testa att FAKTISKT ha rätt någon gång än? En enda gång? Bevisligen?… inte det? Käften tills dess då din clown.
raggarsvin90, Donator
#21 FireWaia: Hur orkar du va uppe och vara ilsk den här tiden. Tvätta käften och lägg dig!
FireWaia, Donator
#22 raggarsvin90: Du sitter verkligen och orerar om hur jävla förträfflig du är och hur alla som har fel skall gömma sig, när du inte lyckats bevisa EN ENDA JÄVLA SAK hittills, pinsamma fetto
FireWaia, Donator
#24 Spyzed: Skulle säga att 75% är rent garvande och gapande åt hur extremt hjärndöda ni är gång på gång, 15% är ilska över skadan era lögner kan göra.
Men du fortsätter runka vidare utan minsta lilla antydan till bevis för din sak du med, så världen snurrar vidare.
FireWaia, Donator
#26 Spyzed: När man citerar sig själv för ännu mer själv-runkande. Du är sån som skulle klicka upvote på dina egna kommentarer.
Spyzed, Foliehatt
#27 FireWaia: När man inte gör annat än att sitta och vänta på att folk man hatar postar på internetforum så man kan besvara med mer hat.
FireWaia, Donator
#28 Spyzed: Snälla gnäll mer, det göder mig... luls.
Spyzed, Foliehatt
#29 FireWaia: Jag vet, du feedar på småsint bullshit, drama och bråk. Normalt för onda människor.
FireWaia, Donator
#30 Spyzed: Du är verkligen så vrålande patetisk att du målar upp det som onda och goda människor, där du den skedmatade propagandatönten skulle vara den goda? Hahahaha! Dina jävla illusioner alltså…
Spyzed, Foliehatt
#31 FireWaia: Du är en ond psykopat som feedar på dålig energi.
FireWaia, Donator
#32 Spyzed: Nej jag njuter bara av att se megalomaner skämma ut sig.
ronnybond, Donator
#19 FireWaia: vad försöker du säga? min fråga e legit, ja tror inte även om Trump vann dom kan göra något åt saken. för din världsbild skulle gå sönder, med x antal miljoner andra.
hela system skulle falla. Så även dom är goda eller inte. så kan dom inte insätta Trump på nytt utan att hela västvärlden ramlar.
FireWaia, Donator
#34 ronnybond: Du lever i en renodlad fantasi och inget du säger har någon som helst bäring i verkligheten. Som vanligt med dig.
ronnybond, Donator
#35 FireWaia: ja ifrågasätter ju, ditt jävla dårskap. ja säger ju att även om de är sant hur fan ska dom lyckas säga de är sant utan att du tar livet av dig själv eller faktiskt kan se du hade fel för du är så satans långt inne i matrix.
Därför är ja väldigt skeptisk, och som ja skrev innan tror ja Trump är med på the great reset, och eftersom dom vill få bort USA och lyfta fram Kina vore detta en geni move. för såna som du skulle spygalla och gå rakt i famnen på Kina för du vill att någon styr största delen av ditt liv.
FireWaia, Donator
#36 ronnybond: Som sagt du bygger en film i ditt huvud. Och min åsikt om Kina publikt gör att jag aldrig kan resa dit utan att få en statlig kula i pannan, men jag antar att du tror jag är ”vänster” av någon form.
ronnybond, Donator
#37 FireWaia: ja bryr mig inte om höger eller vänster, dom är båda två samma skit. båda två jobbar för att skapa orwells 1984
du är bara så satans missinformerad, att du försöker klamra dig fast vid att du vet något när du har fel om precis allt.
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
Spyzed, Foliehatt
#34 ronnybond: Världens ledare har redan bent the knee för Trump. Allt som sker är en del av uppvaknandet.
#38 ronnybond: +100
FireWaia, Donator
#38 ronnybond: Missinformerad säger mannen som enbart länkar konspirationsblaj av lägsta rang, glöm inte heller ditt uppenbara faktaförnekande alldeles nyligen angående dödsfallen och VAERS.
Spyzed, Foliehatt
#38 ronnybond: Btw, Media är under kontroll.
ronnybond, Donator
#42 FireWaia: är ju för fan du som förnekar var VAERS är, sätt in en anmälan ditt så får du skicka hej från fängelset.
finns en orsak vaccin skador har varit jävligt lågt. och nu är dom sinnessjukt höga. även om de står att ljuger du sitter du i fängelse resten av dig liv.
du är så satans borta att det är sorligt, och att du sitter och säger åt mig lyssna på CDC, NIH & WHO när de var fan dom som skapade denna pandemi och sen mörkade vad som hände. Du är fan sjukare än ja trodde.
seriöst skicka en anmälan till VAERS då din fega jävel så ska vi hur länge du har ett hem, och tro mig de finns 3 land i denna värld som kan göra vad fan dom vill Sverige är inte ett av dem. så sök dig till Kina eller Ryssland efter du skrivit in fake data i VAERS. För dom gör allt för att se till att inte data om vad som händer med folk efter andra dosen kommer ut, så testa å skriv något som inte är sant där.
FireWaia, Donator
#44 ronnybond: Faktaförnekare och propagandatomte, då var det etablerat. äckligt korkad och enbart i vägen för samhället.
Spyzed, Foliehatt
#44 ronnybond: 
Hur många TBD.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|