Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Riksdaler, Donator
Njaaaa, ingen lust att vara bevakad dygnet runt av stora företag.
Om informationen lagras på en hårddisk så ok, då stannar all info hos mig.
epicfailzor, Donator
#1 Riksdaler: Det här måste Roger ha lagt upp i samarbete med Amazon, den kommer skapa en forum tråd som heter "Vad gör Riksdaler" och den uppdaterar tråden en gång i timmen.
Riksdaler, Donator
#2 epicfailzor: Tror inte det skulle vara så underhållande, jag är ganska tråkig när jag är hemma, antingen ligg-sitter jag vid datorn eller ligger framför TV'n och kolla youtube videos.
Men det förändrar inte min åsikt om att vara bevakad dygnet runt av en liten robot som skickar bilder, videos och ljud från mitt privatliv till ett jävla företag!
Framförallt inte om Roger ligger bakom allt det här, fan att Spyzed är bannad, han skulle säkert nappat på att Roger är en del av amazon konspirationen om övervakning av alla människor eller något.
Tuggben, Surgubbe
#3 Riksdaler: Nu har jag bommat något känner jag, i vilken tråd blev han bannad? :D
Gumble, Donator
#3 Riksdaler: Finns nog inte mycket info att lagra från en vanlig tråkig svensson.
Förstår dock inte vitsen med att ha en Alexa o sån skit f.ö
schteeekarn, Donator
#3 Riksdaler: va när hände det? tyckte jag såg han posta här om dagen
Riksdaler, Donator
#4 Tuggben: #7 schteeekarn: Spyzeds Eskapader på forumet, vafan har du missat den tråden? :D
Tuggben, Surgubbe
#8 Riksdaler: Näedå, bara vara lite sporadiskt där, helvettes vilket jobb du gjort, haha
Gumble, Donator
#8 Riksdaler: #9 Tuggben: Nästan mer jobb än foliehattarna gör med sina konspirationer, haha, bra jobbat.
Riksdaler, Donator
#9 Tuggben: #10 Gumble: Jo jag försöker satsa på kvalitet framför kvantitet, men nu börjar det bli både och.
Tack, kul o höra! :)
bATo76, Donator
#8 Riksdaler: Det var fanimej på tiden. Då kanske det blir lite mindre spam i en vecka nu, förhoppningsvis längre..
Riksdaler, Donator
#12 bATo76: Bara 5 dagar till från och med imorgon, sedan är bildspammandet med Qanon-klockor och slumpmässiga tidslag ingen fattar, massa the punisher bilder etc tillbaka igen lol
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|