Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
defnics, Donator
pissar på hans grav tillsammans med min nya
Rawsteel89, Donator
Einar, en wannabe orten gangster som får mer uppmärksamhet än de som blir mördade, misshandlade eller våldtagna av just orten gangsters. Jag pissar på det här landet.
novakk, Donator
Einar kan fara åt helvete.
samsam, Donator
#4 Rawsteel89: Det är ett hett subjekt att prata om i medier just nu. Det kan vara bra att det uppmärksammas. Det handlar om brottsförebyggande och att få dessa kriminella individer att synas, men inte synas för att hyllas utan att framstå som the bad guy. Ja, då behövs detta helt enkelt för att folk i vårt land skall kunna ta del och veta om detta och biilda sin uppfattning och sedan - förhoppningvis, sluta hylla de kriminella individer som rappar.
DELETED2, Donator
Men herregud denna grabben valde fel väg och fel umgängeskrets.
Tycker inte synd om honom för 5 öre.
En vit pojke som ville vara svart.
snuffe, Donator
Einar Sveriges tupac, vila i frid
DELETED2, Donator
#8 snuffe: Hahahahaha dagens
Frecka, Donator
#4 Rawsteel89: +100
Muffinsz, Donator
#1 defnics: Jag hakar på och lägger en korv!
chano
"kramar om mamma extra länge, kanske är sista gången. typ.
ja, nu blir det inga fler mamma-kramar.
för du valde helt jävla fel för att du skulle spela Allan.. eller spela Einar.
BOBemil, Donator
Han och alla naiva barn som sysslar med jag-är-så-jävla-farlig-rap kan dra åt helvete.
freemind, Donator
Med tanke på hur känd han va, bajs musik eller inte, så är det jävla synd han slängde bort hela framtiden för att leka gangster.
uhaul, Donator
#4 Rawsteel89: wannabe? han var gangster, därför han är död nu
Fishk, Donator
#8 snuffe: Äkta 100%! Han chillar fin whiskey nu med 2pac, Elvis, Freddy och dom andra topparna!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|