Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Noyto, Donator
Vad är det som är ramaskrin, intressant trailer bland all jävla mainstreamfilm
Shawaam, Donator
Förstår inte poängen med trailers som inte berättar vad filmen handlar om.
Tuggben, Surgubbe
Satatråkigskitjävlafittfilm.
Gumble, Donator
jävla hippiemusik
Limbox, Donator
#2 Shawaam: Antar att du är en sådan som gillar trailers där de har en trailer för trailern i början på trailern. Idiotiskt
dribblin, Donator
#2 Shawaam: Tycker det här är bland de bästa trailers jag har sett, vill inte veta vad filmen handlar om, bara en försmak.
Sodamn Insane, Donator
Samma, gillar inte när dem spoilar massa skit. Ska bara visa karaktärerna och lite explosioner så blire bra
Fishk, Donator
Wow. En vettig trailer! Annars visar dom precis allt om hela filmen samt vilka som överlever osv osv.
gal1, Donator
Ser ut som prima skinka:)... kommer ändå inte kolla den
mrsarun, Donator
Handlar om en tjej som har en sexuell relation med en bil...
Enligt media har folk lämnat salongerna i avsky.
Det kommer väl minst en sådan film vart decennium, som hypas med sådana rubriker.
På 70-talet var det Exorcisten osv.
Shawaam, Donator
#5 Limbox: Jag vill veta vad den handlar om, jag vill ha en beskrivning baserad på de 20-30 första minuterna av filmen, och den behöver inte vara ingående, bara tillräckligt för att avgöra om filmen faktiskt har en handling överhuvudtaget.
Det man såg här, det vill säga bara en massa våld och lite nakenhet, är vad man ser i nästan varenda film idag och absolut inget av det säger att just denna är värd att gå och titta på.
raggarsvin90, Donator
#2 Shawaam: Väcka intresse? Tycker inte om när handlingen avslöjas redan i trailers
Inlägget är borttaget
Shawaam, Donator
#12 raggarsvin90: Så att du ser lite pangande i en trailer räcker för att du ska bli intresserad nog för att gå och se en film på bioduken trots att du inte vet något om handlingen innan?
KickboxarN^, Donator
#14 Shawaam: Tycker det kan vara uppfriskande med trailers som bara ger en smak av stämningen i filmen utan att visa vad handlingen går ut på. Innan man hittade "formatet" som används för typ 90% av filmer idag räckte en vibe för att marknadsföra och de som tvekade fick gå på hörsägen.
raggarsvin90, Donator
#14 Shawaam: Vill inte se trailers öht. En poster eller hörsägen räcker för att jag ska kunna offra ett par timmar
epicfailzor, Donator
#11 Shawaam: Håller helt och hållet med dig
Riksdaler, Donator
#16 raggarsvin90: Kontaktade din assistent, hon vädjade om att du ska infinna dig vid medicineringen på måndag morgon, kommer du vara där?
Dom kommer proppa dig full med 100 tals psykos mediciner som du behöver, det är för ditt eget bästa.
MrClean, Donator
Ramaskrin... Världen är ett syltryggsnäste.
fatrak, Donator
#4 Gumble: jag tycker en trailer ska ge en övergripande svep av handlingen och kanske visa lite klipp från början av filmen men inte visa något efter 50% av längden
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|